Aktualności w MaXserwis

MaXserwis to nie tylko sieć warsztatów, która troszczy się o Państwa pojazdy, ale także prężnie rozwijająca się firma, która organizuje szkolenia i działa poza murami swoich pracowni. W aktualnościach macie okazję śledzić na bieżąco wszystkie nasze poczynania. Gwarantujemy Wam profesjonalne podejście do wykonywanych zadań bez względu na to, czy nasz pracownik zajmuje się elektryką pojazdową, czy też prowadzeniem szkolenia nt. techniki hybrydowej w pojazdach samochodowych. Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualności.

26 września 2018

Akcji Bilstein i MaXserwis – podsumowanie sezonu

Akcje bezpłatnego sprawdzania stanu pojazdów – podsumowanie sezonu Kolejny sezon naszych akcji bezpłatnego sprawdzania stanu pojazdów, prowadzonych przez sieć MaXserwis wspólnie z renomowanym producentem amortyzatorów samochodowych – firmą Bilstein, dobiegł końca.

Aktualności
27 czerwca 2018

Z Textarem na tor wyscigowy Nürburgring

W dniach 22-23 czerwca klienci Auto Partner związani z siecią warsztatów MaXserwis zostali zaproszeni na wyjątkowe wydarzenie, które odbyło się na najsłynniejszym europejskim torze wyścigowym Nürburgring w Niemczech. Wyjazd był nagrodą w promocji organizowanej przez firmę Auto Partner SA wspólnie z firmą TEXTAR.

Aktualności