Dwie specjalne edycje Mustanga

05.12.2016

Ford zaprezentował dwie specjalne edycje kultowego Forda Mustanga, obie dedykowane na rynek europejski – Black Shadow Edition oraz Blue Edition. Obie limitowane wersje dostępne będą z nadwoziem typu Fastback.

Ford Mustang Black Shadow Edition, będzie dostępny w czterech kolorach nadwozia: biały – Platinum White, żółty – Triple Yellow, czerwony – Race Red oraz niebieski – Grabber Blue. Wyróżniają go wizualne dodatki w postaci czarnego emblematu Pony na przednim grillu, unikalnych 19-to calowych felg aluminiowych, czarnych dodatków wizualnych na przedniej masce i bokach nadwozia oraz emblematów 5.0 w kolorze czarnym na przednich błotnikach.

Samochód wyróżnia także wysoka specyfikacja oferowanego wyposażenia, obejmująca takie ponadstandardowe dodatki jak czujniki parkowania, podgrzewane i chłodzone przednie fotele, najwyższej jakości nagłośnienie ShakerPro, oparte o system 12 głośników i 8-mio calowego subwoofera oraz tapicerkę wnętrza wykonaną z czarnej skóry.

Druga limitowana wersja – Blue Edition, wyróżnia się niebieskim kolorem nadwozia – Grabber Blue połączonym z dwoma czarnymi pasami, idącymi przez całe nadwozie.

Charakterystyczne, przyciągające uwagę kolory z linii Ford Grabber, po raz pierwszy zaprezentowano w 1969 roku, w kultowych Mustangach Shelby GT 350 i GT 500. Obecna edycja limitowana jest bezpośrednim nawiązaniem do historycznego pierwowzoru. Wersja Blue Edition dostępna będzie wyłącznie w kolorze nadwozia Grabber Blue, klienci będą mogli wybierać między silnikiem 5.0 V8 (421 KM) lub 2.3 EcoBoost (317 KM). Mocniejszy z nich, potrafi przywołać pierwsze 100 km/h na prędkościomierz Mustanga już po 4,8 sekundy!

Oba modele w edycjach limitowanych, dostępne będą w europejskich salonach sprzedaży od stycznia 2017 roku.

Aktualności

04.09.2020

Promocja Textar Brake Clinic

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Dla 5 najlepszych klientów zrzeszonych w sieci […]
Więcej
12.08.2020

Powrót Dwudziestu Wspaniałych

Promocja wyłącznie dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis. 10 najlepszych klientów, którzy dokonają największego obrotu […]
Więcej

Zobacz także:


Opony letnie

Stan ogumieni po zimie – kontrola bieżnika Przed wymianą opon na letnie, warto sprawdzić w […]
Więcej

Przegląd klimatyzacji

Coroczna gorączka Co roku po kilku cieplejszych dniach przed warsztatami świadczącymi usługę naprawy lub obsługi […]
Więcej

Czy warto wykonać przegląd auta po zimie?

Czynniki pogodowe Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że w okresie zimowym wiele podzespołów w […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aktualności

04.09.2020

Promocja Textar Brake Clinic

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Dla 5 najlepszych klientów zrzeszonych w sieci […]
Więcej
12.08.2020

Powrót Dwudziestu Wspaniałych

Promocja wyłącznie dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis. 10 najlepszych klientów, którzy dokonają największego obrotu […]
Więcej
30.07.2020

Podsumowanie pierwszej części sezonu akcji sprawdzania stanu pojazdów MaXserwis

Pierwsza część sezonu akcji bezpłatnego sprawdzania stanu samochodów dobiegła końca!
Więcej

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.