III Konferencja MaXserwis – Łochów 2019

05.03.2019

W miniony weekend odbyła się już po raz trzeci konferencja sieci warsztatów MaXserwis.

Właściciele warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis spotkali się w przepięknym miejscu w skandynawskim stylu, w Folwarku Łochów, niedaleko Warszawy. Coroczne spotkanie rozpoczęło się targami zaufanych dostawców, podczas których uczestnicy mieli możliwość nie tylko zapoznać się z ich aktualną ofertą, ale także porozmawiać o aktualnych trendach na rynku aftermarket.

Wszystkich uczestników w panelu konferencyjnym przywitał Piotr Janta – Dyrektor Sprzedaży, Członek Zarządu Auto Partner SA, który nie tylko podsumował rozwój firmy Auto Partner i trendy w motoryzacji, ale także podkreśli znaczenie sieci MaXserwis w strategii firmy.

Manager sieci MaXserwis Aleksander Ochęduszko podsumował intensywny rok działań sieci MaXserwis oraz przedstawił założenia na najbliższy rok. Następne mikrofon został przekazany naszym tytularnym partnerom, który przybliżyli nam tematykę m. in amortyzatorów czy miechów powietrznych w nowoczesnych pojazdach, a także Pass Thru KTS przygotowaną przez firmę Bosch.

Nie zabrakło także szkoleń dotyczących tematów mniej motoryzacyjnych, ale także związanych z warsztatem – m.in. jak pozyskać i szkolić mechaników czy jak wykorzystać technologię w pozyskaniu klientów warsztatu. Ta ostania prelekcja została wygłoszona przez znakomitego mówcę Karola Sadaja, managera Revolut i Ubera.

Dla płci pięknej przygotowaliśmy warsztaty ze znaną stylistką Agatą Dominik, która przez długie godziny udzielała wskazówek o doborze ubrań, stylów czy kolorów. Panie były zachwycone.

Wieczór to gala, wieczór to prawdziwe przyjemności.

Uczestnicy bankietu w pięknych strojach  –  Panowie w białych kapeluszach, panie w czarnych szalach boa zostali powitani przez ojca chrzestnego i członków mafii, po czym podzieleni na dwie rodziny mafijne pomnażali swoje pieniądze w kasynie. Krupierzy byli rozchwytywani do późnych godzin.
Zabaw, quizów czy konkursów było całe mnóstwo; pokusa zdobycia bogactwa była także olbrzymia, a wszystko połączone ze wspaniałym występem zespołu „Nocny koncert”.

Do zobaczenia na kolejnej konferencji MaXserwis.

 

Aktualności

17.01.2024

Promocja MaXserwis On Tour – na tropach Drakuli

Nowa promocja dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis! W trzeciej edycji promocji strzeż się wampirów… […]
Więcej
17.07.2023

Konferencje MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL – podsumowanie

2023 rok – świętujemy jubileusz 30 lat Auto Partner, ale na tym nie koniec. W […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.