Zimowa kampania telewizyjna sieci warsztatów MaXserwis w TVN

21.12.2021

Ten rok należy do sieci MaXserwis. Od sezonu wiosennego, przez lato, jesień i zimę jesteśmy obecni w telewizji TVN. We współpracy z różnymi dostawcami przygotowaliśmy już pięć odsłon spotu, teraz pora na ostatnią – zimową.

Razem z partnerem MEYLE przygotowaliśmy 15-sekundowy materiał video, który nie tylko przedstawia sieć warsztatową MaXserwis, ale także asortyment MEYLE, głównie układ zawieszenia. Spot z zimowymi atrybutami, mimo nowej formuły, jest spójny z wcześniejszymi odsłonami kampanii.

Emisja ruszyła już 10 grudnia i potrwa aż do 31 grudnia, a będziemy mogli ją zobaczyć zarówno na motoryzacyjnym kanale TVN Turbo, jak i w stacji TVN Style.

Jest to już szósta kampania sieci MaXserwis w tym roku, wcześniejszym partnerowały marki Motul wraz z Quaro, MEYLE, Mahle, AS i Varta.

Grudniowe dłuższe wieczory i czas świąteczny sprzyjają nie tylko rodzinnym spotkaniom przy stole, ale także wspólnemu oglądaniu przygotowanej ramówki świątecznej. Jesteśmy przekonani, że świąteczna oferta wzbogacona spotami MaXserwis & MEYLE będzie doskonałym wyborem, który przełoży się nie tylko na wzrost znajomości marki sieci warsztatów MaXserwis, ale także wpłynie na większą troskę o bezpieczne podróżowanie w zimie i nie tylko.

 

Aktualności

24.05.2024

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024

Połowa roku jeszcze nie nastała, a Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL jest już wspomnieniem. […]
Więcej
17.01.2024

Promocja MaXserwis On Tour – na tropach Drakuli

Nowa promocja dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis! W trzeciej edycji promocji strzeż się wampirów… […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.