Ruszyła tegoroczna wyprzedaż u Fiat-a

18.11.2016

W Salonach Fiata na klientów czekają spore obniżki cen nowych samochodów. W jesiennej promocji przeceny samochodów z gamy marki sięgają nawet 10 000 złotych.

Kultowy Fiat 500 jest teraz tańszy nawet o 8200 zł, w zależności od wersji, cennik otwiera auto za 40 900 zł, większy Fiat 500L kosztuje od 48 400 zł. Przyszły właściciel Fiata 500L z klimatyzacją manualną w standardzie oszczędza nawet 8000 zł przy jego zakupie.
Z kolei utrzymany w off-roadowej stylistyce 500L Trekking, wyróżniający się największą kabiną pasażerską w klasie i 400-litrowym bagażnikiem przy zachowaniu kompaktowych wymiarów zewnętrznych, wyposażony w system kontroli trakcji Traction+, w jesiennej wyprzedaży kosztuje już od 58 900 zł. Ceny crossovera Fiata, czyli modelu 500X, są niższe nawet o 5000 zł i jest od dostępny już od 55 900 zł.

Na atrakcyjne ceny mogą też liczyć Klienci nabywający sprawdzonego i lubianego Fiata Punto, cennik modelu otwiera oferta za 40 700 zł, a na jego zakupie Klienci mogą zaoszczędzić do 3900 zł. W przypadku Pandy zaś, klient może zaoszczędzić nawet do 6000 zł. Fiat Panda z klimatyzacją i radiem w standardzie kosztuje 39 700 zł.

Również 5-osobowy, funkcjonalny, rodzinny minivan Fiat Qubo o pojemności ładunkowej wynoszącej do 2500 litrów, jest teraz dostępny z rabatem wynoszącym nawet 3500 zł, a cena samochodu zaczyna się już od 43 600 zł.
Na konkretne oszczędności można też liczyć przy zakupie Fiata Doblò, stworzonego z myślą o zapewnieniu aktywnej rodzinie przestrzennego samochodu. Jesienny rabat na Fiata Doblò wynosi do 10 500 zł.

Po szczegółowe informacje dotyczące jesiennej promocji, włoska marka zaprasza do swoich salonów sprzedaży i na stronę z listą samochodów dostępnych od ręki: www.stock.fiat.pl

Aktualności

17.01.2024

Promocja MaXserwis On Tour – na tropach Drakuli

Nowa promocja dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis! W trzeciej edycji promocji strzeż się wampirów… […]
Więcej
17.07.2023

Konferencje MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL – podsumowanie

2023 rok – świętujemy jubileusz 30 lat Auto Partner, ale na tym nie koniec. W […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.