Ruszyła tegoroczna wyprzedaż u Fiat-a

18.11.2016

W Salonach Fiata na klientów czekają spore obniżki cen nowych samochodów. W jesiennej promocji przeceny samochodów z gamy marki sięgają nawet 10 000 złotych.

Kultowy Fiat 500 jest teraz tańszy nawet o 8200 zł, w zależności od wersji, cennik otwiera auto za 40 900 zł, większy Fiat 500L kosztuje od 48 400 zł. Przyszły właściciel Fiata 500L z klimatyzacją manualną w standardzie oszczędza nawet 8000 zł przy jego zakupie.
Z kolei utrzymany w off-roadowej stylistyce 500L Trekking, wyróżniający się największą kabiną pasażerską w klasie i 400-litrowym bagażnikiem przy zachowaniu kompaktowych wymiarów zewnętrznych, wyposażony w system kontroli trakcji Traction+, w jesiennej wyprzedaży kosztuje już od 58 900 zł. Ceny crossovera Fiata, czyli modelu 500X, są niższe nawet o 5000 zł i jest od dostępny już od 55 900 zł.

Na atrakcyjne ceny mogą też liczyć Klienci nabywający sprawdzonego i lubianego Fiata Punto, cennik modelu otwiera oferta za 40 700 zł, a na jego zakupie Klienci mogą zaoszczędzić do 3900 zł. W przypadku Pandy zaś, klient może zaoszczędzić nawet do 6000 zł. Fiat Panda z klimatyzacją i radiem w standardzie kosztuje 39 700 zł.

Również 5-osobowy, funkcjonalny, rodzinny minivan Fiat Qubo o pojemności ładunkowej wynoszącej do 2500 litrów, jest teraz dostępny z rabatem wynoszącym nawet 3500 zł, a cena samochodu zaczyna się już od 43 600 zł.
Na konkretne oszczędności można też liczyć przy zakupie Fiata Doblò, stworzonego z myślą o zapewnieniu aktywnej rodzinie przestrzennego samochodu. Jesienny rabat na Fiata Doblò wynosi do 10 500 zł.

Po szczegółowe informacje dotyczące jesiennej promocji, włoska marka zaprasza do swoich salonów sprzedaży i na stronę z listą samochodów dostępnych od ręki: www.stock.fiat.pl

Aktualności

04.09.2020

Promocja Textar Brake Clinic

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Dla 5 najlepszych klientów zrzeszonych w sieci […]
Więcej
12.08.2020

Powrót Dwudziestu Wspaniałych

Promocja wyłącznie dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis. 10 najlepszych klientów, którzy dokonają największego obrotu […]
Więcej

Zobacz także:


Opony letnie

Stan ogumieni po zimie – kontrola bieżnika Przed wymianą opon na letnie, warto sprawdzić w […]
Więcej

Przegląd klimatyzacji

Coroczna gorączka Co roku po kilku cieplejszych dniach przed warsztatami świadczącymi usługę naprawy lub obsługi […]
Więcej

Czy warto wykonać przegląd auta po zimie?

Czynniki pogodowe Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że w okresie zimowym wiele podzespołów w […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aktualności

04.09.2020

Promocja Textar Brake Clinic

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Dla 5 najlepszych klientów zrzeszonych w sieci […]
Więcej
12.08.2020

Powrót Dwudziestu Wspaniałych

Promocja wyłącznie dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis. 10 najlepszych klientów, którzy dokonają największego obrotu […]
Więcej
30.07.2020

Podsumowanie pierwszej części sezonu akcji sprawdzania stanu pojazdów MaXserwis

Pierwsza część sezonu akcji bezpłatnego sprawdzania stanu samochodów dobiegła końca!
Więcej

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.