Kolejny sezon akcji bezpłatnego sprawdzania stanu samochodów za nami!

17.10.2019

Podsumowanie akcji sprawdzania stanu zawieszenia z MaXserwis i Bilstein

Niedawno dobiegł końca kolejny sezon naszych akcji z cyklu „Wspólnie sprawdzimy stan Twojego samochodu”, przeprowadzanych przez sieć warsztatów MaXserwis razem z producentem amortyzatorów uznanej marki BILSTEIN.

Jak w poprzednich latach, tak i w roku 2019 okazał się on udany – całkowicie nieodpłatnie sprawdziliśmy stan kilkuset samochodów w kilkunastu miastach Polski. Ponownie na kierowców biorących udział w naszej akcji czekała rzetelna weryfikacja stanu ich samochodu, połączona z bezpłatnymi poradami ekspertów motoryzacyjnych oraz atrakcyjnymi upominkami dla wszystkich uczestników!

Tester amortyzatorów obsługiwany przez niezawodną i dysponującą ogromną wiedzą techniczną ekipę Bilstein, w połączeniu z przeprowadzanymi przez pracowników Działu MaXserwis oraz pracownikami warsztatów weryfikacjami stanu innych kluczowych podzespołów sprawdzanych w czasie akcji pojazdów, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem właścicieli aut. Tegorocznym „rekordzistą” okazał się być MaXserwis „WULGAR” z Gdańska, w którym kompleksowo skontrolowaliśmy stan blisko 100 pojazdów, a to wszystko w jeden dzień!

Pomimo iż obecny sezon zaledwie przed chwilą dobiegł końca, my już zaczynamy planować organizację naszych eventów w roku 2020, w czasie których będziemy kolejny raz propagować bezpieczeństwo i dbałość o stan techniczny pojazdów wśród polskich kierowców.

Do zobaczenia za rok!

Aktualności

17.01.2024

Promocja MaXserwis On Tour – na tropach Drakuli

Nowa promocja dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis! W trzeciej edycji promocji strzeż się wampirów… […]
Więcej
17.07.2023

Konferencje MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL – podsumowanie

2023 rok – świętujemy jubileusz 30 lat Auto Partner, ale na tym nie koniec. W […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.