Kolejny sezon akcji bezpłatnego sprawdzania stanu samochodów za nami!

17.10.2019

Podsumowanie akcji sprawdzania stanu zawieszenia z MaXserwis i Bilstein

Niedawno dobiegł końca kolejny sezon naszych akcji z cyklu „Wspólnie sprawdzimy stan Twojego samochodu”, przeprowadzanych przez sieć warsztatów MaXserwis razem z producentem amortyzatorów uznanej marki BILSTEIN.

Jak w poprzednich latach, tak i w roku 2019 okazał się on udany – całkowicie nieodpłatnie sprawdziliśmy stan kilkuset samochodów w kilkunastu miastach Polski. Ponownie na kierowców biorących udział w naszej akcji czekała rzetelna weryfikacja stanu ich samochodu, połączona z bezpłatnymi poradami ekspertów motoryzacyjnych oraz atrakcyjnymi upominkami dla wszystkich uczestników!

Tester amortyzatorów obsługiwany przez niezawodną i dysponującą ogromną wiedzą techniczną ekipę Bilstein, w połączeniu z przeprowadzanymi przez pracowników Działu MaXserwis oraz pracownikami warsztatów weryfikacjami stanu innych kluczowych podzespołów sprawdzanych w czasie akcji pojazdów, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem właścicieli aut. Tegorocznym „rekordzistą” okazał się być MaXserwis „WULGAR” z Gdańska, w którym kompleksowo skontrolowaliśmy stan blisko 100 pojazdów, a to wszystko w jeden dzień!

Pomimo iż obecny sezon zaledwie przed chwilą dobiegł końca, my już zaczynamy planować organizację naszych eventów w roku 2020, w czasie których będziemy kolejny raz propagować bezpieczeństwo i dbałość o stan techniczny pojazdów wśród polskich kierowców.

Do zobaczenia za rok!

Aktualności

27.06.2024

Finałowy wyjazd promocji MaXserwis on Tour

Tegoroczna, trzecia już edycja promocji MaXserwis on Tour nosiła nazwę „Kierunek Transylwania”. Nikogo nie powinno […]
Więcej
24.05.2024

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024

Połowa roku jeszcze nie nastała, a Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL jest już wspomnieniem. […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.