Kolejny sezon akcji bezpłatnego sprawdzania stanu samochodów za nami!

17.10.2019

Podsumowanie akcji sprawdzania stanu zawieszenia z MaXserwis i Bilstein

Niedawno dobiegł końca kolejny sezon naszych akcji z cyklu „Wspólnie sprawdzimy stan Twojego samochodu”, przeprowadzanych przez sieć warsztatów MaXserwis razem z producentem amortyzatorów uznanej marki BILSTEIN.

Jak w poprzednich latach, tak i w roku 2019 okazał się on udany – całkowicie nieodpłatnie sprawdziliśmy stan kilkuset samochodów w kilkunastu miastach Polski. Ponownie na kierowców biorących udział w naszej akcji czekała rzetelna weryfikacja stanu ich samochodu, połączona z bezpłatnymi poradami ekspertów motoryzacyjnych oraz atrakcyjnymi upominkami dla wszystkich uczestników!

Tester amortyzatorów obsługiwany przez niezawodną i dysponującą ogromną wiedzą techniczną ekipę Bilstein, w połączeniu z przeprowadzanymi przez pracowników Działu MaXserwis oraz pracownikami warsztatów weryfikacjami stanu innych kluczowych podzespołów sprawdzanych w czasie akcji pojazdów, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem właścicieli aut. Tegorocznym „rekordzistą” okazał się być MaXserwis „WULGAR” z Gdańska, w którym kompleksowo skontrolowaliśmy stan blisko 100 pojazdów, a to wszystko w jeden dzień!

Pomimo iż obecny sezon zaledwie przed chwilą dobiegł końca, my już zaczynamy planować organizację naszych eventów w roku 2020, w czasie których będziemy kolejny raz propagować bezpieczeństwo i dbałość o stan techniczny pojazdów wśród polskich kierowców.

Do zobaczenia za rok!

Aktualności

04.09.2020

Promocja Textar Brake Clinic

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Dla 5 najlepszych klientów zrzeszonych w sieci […]
Więcej
12.08.2020

Powrót Dwudziestu Wspaniałych

Promocja wyłącznie dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis. 10 najlepszych klientów, którzy dokonają największego obrotu […]
Więcej

Zobacz także:


Opony letnie

Stan ogumieni po zimie – kontrola bieżnika Przed wymianą opon na letnie, warto sprawdzić w […]
Więcej

Przegląd klimatyzacji

Coroczna gorączka Co roku po kilku cieplejszych dniach przed warsztatami świadczącymi usługę naprawy lub obsługi […]
Więcej

Czy warto wykonać przegląd auta po zimie?

Czynniki pogodowe Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że w okresie zimowym wiele podzespołów w […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aktualności

04.09.2020

Promocja Textar Brake Clinic

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Dla 5 najlepszych klientów zrzeszonych w sieci […]
Więcej
12.08.2020

Powrót Dwudziestu Wspaniałych

Promocja wyłącznie dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis. 10 najlepszych klientów, którzy dokonają największego obrotu […]
Więcej
30.07.2020

Podsumowanie pierwszej części sezonu akcji sprawdzania stanu pojazdów MaXserwis

Pierwsza część sezonu akcji bezpłatnego sprawdzania stanu samochodów dobiegła końca!
Więcej

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.