Wsparcie warsztatowe dla MaXserwis! [promocja zakończona]

04.09.2017

Ruszyła właśnie pierwsza, a zarazem wyjątkowo atrakcyjna promocja kierowana tylko i wyłącznie do warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis!

Promocja obejmuje zakup wybranego asortymentu w sieci sprzedaży Auto Partner SA, a nagrodami są bony o wysokiej wartości, które zwycięzcy będą mogli przeznaczyć na zakup wyposażenia warsztatowego w AP SA!!!

Dodatkowo każdy klient, który w ramach minimalnego obrotu zakupi produkty marek Quaro, MaXgear i NK za kwotę 5 000 zł netto otrzyma 2 kombinezony warsztatowe.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacją o promocji oraz regulaminem udziału, a także do walki o nagrody!
W przypadku pytań lub wątpliwości, pracownicy Działu MaXserwis są do Państwa dyspozycji!

Zobacz ulotkę


Regulamin:

1. Organizatorem Promocji jest Auto Partner SA z siedzibą w Bieruniu, ul. Ekonomiczna 20, NIP 634-001-10-17.

2. Uczestnikiem promocji może zostać każdy klient Auto Partner SA posiadający unikatowy numer klienta, zrzeszony w sieci warsztatów MaXserwis.

3. Promocja objęta niniejszym regulaminem nie jest „grą losową”, w tym w szczególności „loterią pieniężną”, „loterią promocyjną” ani też „loterią fantową”, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. 09.201.1540).

4. Obszarem przeprowadzania niniejszej Promocji jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej.

5. Asortyment promocyjny – wszystkie dostępne produkty marek Bosch, Continental ContiTech, Castrol, Philips, MaXgear, Quaro oraz NK, z wyłączeniem asortymentu diagnostyki i wyposażenia warsztatów.

6. Nagrodami w promocji są bony na wyposażenie warsztatowe do wykorzystania w sieci sprzedaży Auto Partner SA, o wartości uzależnionej od zajętego miejsca.

7. Nagrody zostaną wręczone 10 najlepszym klientom zrzeszonym w sieci MaXserwis, którzy w okresie trwania promocji wykonają najwyższy skumulowany obrót netto na przynajmniej 5 z 7 markach wchodzących w skład asortymentu promocyjnego, z założeniem osiągnięcia minimalnego progu zakupowego, określonego z osobna dla każdego miejsca:
■ miejsca 1-3 (minimalny próg 40 000 zł netto) – bon o wartości 10 000 zł brutto,
■ miejsca 4-7 (minimalny próg 20 000 zł netto) – bon o wartości 5 000 zł brutto,
■ miejsca 8-10 (minimalny próg 10 000 zł netto) – bon o wartości 2 000 zł brutto,

Dodatkowo każdy klient, który w ramach minimalnego obrotu zakupi produkty marek Quaro, MaXgear i NK za kwotę 5 000 zł netto otrzyma 2 kombinezony warsztatowe.

8. Termin obowiązywania Promocji: 01.09.2017 do 31.12.2017 roku.

9. Warunkiem przyznania nagrody w Promocji jest brak przeterminowanych zobowiązań wobec Auto Partner SA. W przypadku Uczestnika posiadającego przeterminowaną płatność wobec Auto Partner SA, Uczestnik ten nie jest brany pod uwagę przy rozstrzyganiu wyników.

10. Wręczenie nagród odbędzie się w terminie do 30 dni od daty zakończenia promocji.

11. Przystępując do Promocji Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez firmę Auto Partner SA, 43-150 Bieruń, ul. Ekonomiczna 20 (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883).

12. Reklamacje związane z udziałem w Promocji można zgłaszać w terminie 14 dni od daty zakończenia Promocji. Po tym terminie reklamacje nie będą rozpatrywane. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data otrzymania reklamacji przez Auto Partner SA.

13. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania przez Organizatora. Decyzje podjęte przez Organizatora w ramach reklamacji są decyzjami ostatecznymi, bez możliwości złożenia odwołania.

14. W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Auto Partner SA oraz członkowie ich najbliższej rodziny.

15. W związku z ważnymi czynnikami Organizator ma prawo do zmiany zapisów niniejszego regulaminu w czasie trwania Promocji, przy czym Uczestnicy Promocji zostaną o tej zmianie poinformowani poprzez stronę www.maxserwis.com.pl.

16. Aktualny Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie www.maxserwis.com.pl.

Aktualności

17.01.2024

Promocja MaXserwis On Tour – na tropach Drakuli

Nowa promocja dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis! W trzeciej edycji promocji strzeż się wampirów… […]
Więcej
17.07.2023

Konferencje MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL – podsumowanie

2023 rok – świętujemy jubileusz 30 lat Auto Partner, ale na tym nie koniec. W […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.