Wsparcie warsztatowe dla MaXserwis! – Promocja zakończona

04.09.2017

Ruszyła właśnie pierwsza, a zarazem wyjątkowo atrakcyjna promocja kierowana tylko i wyłącznie do warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis!

Promocja obejmuje zakup wybranego asortymentu w sieci sprzedaży Auto Partner SA, a nagrodami są bony o wysokiej wartości, które zwycięzcy będą mogli przeznaczyć na zakup wyposażenia warsztatowego w AP SA!!!

Dodatkowo każdy klient, który w ramach minimalnego obrotu zakupi produkty marek Quaro, MaXgear i NK za kwotę 5 000 zł netto otrzyma 2 kombinezony warsztatowe.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacją o promocji oraz regulaminem udziału, a także do walki o nagrody!
W przypadku pytań lub wątpliwości, pracownicy Działu MaXserwis są do Państwa dyspozycji!

Zobacz ulotkę


Regulamin:

1. Organizatorem Promocji jest Auto Partner SA z siedzibą w Bieruniu, ul. Ekonomiczna 20, NIP 634-001-10-17.

2. Uczestnikiem promocji może zostać każdy klient Auto Partner SA posiadający unikatowy numer klienta, zrzeszony w sieci warsztatów MaXserwis.

3. Promocja objęta niniejszym regulaminem nie jest „grą losową”, w tym w szczególności „loterią pieniężną”, „loterią promocyjną” ani też „loterią fantową”, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. 09.201.1540).

4. Obszarem przeprowadzania niniejszej Promocji jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej.

5. Asortyment promocyjny – wszystkie dostępne produkty marek Bosch, Continental ContiTech, Castrol, Philips, MaXgear, Quaro oraz NK, z wyłączeniem asortymentu diagnostyki i wyposażenia warsztatów.

6. Nagrodami w promocji są bony na wyposażenie warsztatowe do wykorzystania w sieci sprzedaży Auto Partner SA, o wartości uzależnionej od zajętego miejsca.

7. Nagrody zostaną wręczone 10 najlepszym klientom zrzeszonym w sieci MaXserwis, którzy w okresie trwania promocji wykonają najwyższy skumulowany obrót netto na przynajmniej 5 z 7 markach wchodzących w skład asortymentu promocyjnego, z założeniem osiągnięcia minimalnego progu zakupowego, określonego z osobna dla każdego miejsca:
■ miejsca 1-3 (minimalny próg 40 000 zł netto) – bon o wartości 10 000 zł brutto,
■ miejsca 4-7 (minimalny próg 20 000 zł netto) – bon o wartości 5 000 zł brutto,
■ miejsca 8-10 (minimalny próg 10 000 zł netto) – bon o wartości 2 000 zł brutto,

Dodatkowo każdy klient, który w ramach minimalnego obrotu zakupi produkty marek Quaro, MaXgear i NK za kwotę 5 000 zł netto otrzyma 2 kombinezony warsztatowe.

8. Termin obowiązywania Promocji: 01.09.2017 do 31.12.2017 roku.

9. Warunkiem przyznania nagrody w Promocji jest brak przeterminowanych zobowiązań wobec Auto Partner SA. W przypadku Uczestnika posiadającego przeterminowaną płatność wobec Auto Partner SA, Uczestnik ten nie jest brany pod uwagę przy rozstrzyganiu wyników.

10. Wręczenie nagród odbędzie się w terminie do 30 dni od daty zakończenia promocji.

11. Przystępując do Promocji Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez firmę Auto Partner SA, 43-150 Bieruń, ul. Ekonomiczna 20 (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883).

12. Reklamacje związane z udziałem w Promocji można zgłaszać w terminie 14 dni od daty zakończenia Promocji. Po tym terminie reklamacje nie będą rozpatrywane. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data otrzymania reklamacji przez Auto Partner SA.

13. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania przez Organizatora. Decyzje podjęte przez Organizatora w ramach reklamacji są decyzjami ostatecznymi, bez możliwości złożenia odwołania.

14. W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Auto Partner SA oraz członkowie ich najbliższej rodziny.

15. W związku z ważnymi czynnikami Organizator ma prawo do zmiany zapisów niniejszego regulaminu w czasie trwania Promocji, przy czym Uczestnicy Promocji zostaną o tej zmianie poinformowani poprzez stronę www.maxserwis.com.pl.

16. Aktualny Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie www.maxserwis.com.pl.

Aktualności

04.09.2020

Promocja Textar Brake Clinic

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Dla 5 najlepszych klientów zrzeszonych w sieci […]
Więcej
12.08.2020

Powrót Dwudziestu Wspaniałych

Promocja wyłącznie dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis. 10 najlepszych klientów, którzy dokonają największego obrotu […]
Więcej

Zobacz także:


Opony letnie

Stan ogumieni po zimie – kontrola bieżnika Przed wymianą opon na letnie, warto sprawdzić w […]
Więcej

Przegląd klimatyzacji

Coroczna gorączka Co roku po kilku cieplejszych dniach przed warsztatami świadczącymi usługę naprawy lub obsługi […]
Więcej

Czy warto wykonać przegląd auta po zimie?

Czynniki pogodowe Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że w okresie zimowym wiele podzespołów w […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aktualności

04.09.2020

Promocja Textar Brake Clinic

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Dla 5 najlepszych klientów zrzeszonych w sieci […]
Więcej
12.08.2020

Powrót Dwudziestu Wspaniałych

Promocja wyłącznie dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis. 10 najlepszych klientów, którzy dokonają największego obrotu […]
Więcej
30.07.2020

Podsumowanie pierwszej części sezonu akcji sprawdzania stanu pojazdów MaXserwis

Pierwsza część sezonu akcji bezpłatnego sprawdzania stanu samochodów dobiegła końca!
Więcej

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.