Jesienna kampania telewizyjna sieci warsztatów MaXserwis w TVN

06.10.2021

Kontynuując kampanię wiosenną i wakacyjną sieci MaXserwis, przygotowaliśmy jesienną odsłonę naszego spotu reklamowego.

Spot otrzymał nowe barwy i atrybuty złotej jesieni, ale całość 15-sekundowej animacji nadal jest utrzymana w dynamicznej i ciekawej aranżacji.

Najbliższa odsłona rusza już 1 października i potrwa aż 18 dni, a emisję będziemy mogli zobaczyć zarówno na motoryzacyjnym kanale TVN Turbo, jak również w stacji HG TV. Partnerem październikowej kampanii jest AS – producent alternatorów, rozruszników i podzespołów.

Jest to już czwarta kampania sieci MaXserwis w tym roku, wcześniejszym partnerowały marki Motul wraz z Quaro, MEYLE oraz Mahle. Kolejne, już zimowe odsłony, pojawią się w listopadzie.

Październik jest już w pełni jesiennym miesiącem, częściej zostajemy w domu, wieczory stają się coraz dłuższe, a przez to i więcej czasu spędzamy przez telewizorem. Jesteśmy przekonani, że jesienna ramówka stacji uzupełniona spotami MaXserwis & AS będzie doskonałym wyborem, który przełoży się nie tylko na wzrost znajomości marki sieci warsztatów MaXserwis, ale także wpłynie na większą ilość przeglądów jesiennych, tym samym podnosząc poziom bezpieczeństwa na drogach.

 


Aktualności

24.05.2024

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024

Połowa roku jeszcze nie nastała, a Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL jest już wspomnieniem. […]
Więcej
17.07.2023

Konferencje MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL – podsumowanie

2023 rok – świętujemy jubileusz 30 lat Auto Partner, ale na tym nie koniec. W […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.