Konferencja Sieci Warsztatów MaXserwis 2018

22.05.2018

W miniony weekend, 19-20 maja 2018 r., w łódzkim hotelu Vienna House Andel’s odbyła się Konferencja Sieci Warsztatów MaXserwis 2018.

Na naszych gości – właścicieli warsztatów zrzeszonych w ogólnopolskiej sieci MaXserwis oraz ich osoby towarzyszące – czekała niezwykła atmosfera postindustrialnych wnętrz hotelu, mieszczącego się w zabytkowym budynku dawnej przędzalni fabryki Izraela Poznańskiego. Samo miejsce stanowiło wyjątkową oprawę dla naszej konferencji.

Program tegorocznego spotkania obejmował targi partnerów, trzy panele konferencyjne oraz wieczorny bankiet z występem gwiazdy wieczoru – kabaretu Smile. Podobnie jak w ubiegłym roku, także i tym razem w charakterze prowadzącego imprezy wystąpił niezastąpiony Irek Bieleninik. W czasie licznych wystąpień prelegentów uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w technice motoryzacyjnej, z najważniejszymi zmianami związanymi z wchodzącym wkrótce w życie Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, wysłuchać podsumowania osiągnięć minionego roku w sieci MaXserwis oraz dowiedzieć się o naszej koncepcji na przyszłość. Zwieńczeniem konferencyjnej części spotkania było niesamowite wystąpienie mówcy motywacyjnego – Jacka Walkiewicza. Nie było chyba osoby, do której serca Pan Jacek nie trafiłby ze swoim przesłaniem o jakże ważnej dbałości o jakość naszego życia i wszystkich działań jakie w nim podejmujemy, także tych czysto biznesowych, które mają zapewnić sukces rynkowy prowadzonemu przez nas przedsiębiorstwu.

Po konferencyjnych trudach, nadszedł czas na chwilę odpoczynku lub możliwość skorzystania z usług hotelowego SPA. O godzinie 20:00, zgodnie z wcześniejszym planem, rozpoczął się oficjalny bankiet, który zgromadził wszystkich uczestników konferencji. Po godzinie, na deskach sceny pojawili się członkowie kabaretu Smile, którzy porwali swoim występem naszych gości. Patrząc na ich twarze można było stwierdzić, że powiedzenie „uśmiech od ucha do ucha” nie wzięło się znikąd!
Po występie kabaretu przyszedł czas na parkiet, który tętnił życiem do białego rana.

 

Aktualności

17.02.2021

Promocja Quaro – legendy PRL

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Za każde wydane 1000 zł netto na […]
Więcej
17.02.2021

Promocja Warsztat marzeń LEGO MaXgear

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Każdy klient, który w okresie trwania promocji […]
Więcej

Zobacz także:


Opony letnie

Stan ogumieni po zimie – kontrola bieżnika Przed wymianą opon na letnie, warto sprawdzić w […]
Więcej

Przegląd klimatyzacji

Coroczna gorączka Co roku po kilku cieplejszych dniach przed warsztatami świadczącymi usługę naprawy lub obsługi […]
Więcej

Czy warto wykonać przegląd auta po zimie?

Czynniki pogodowe Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że w okresie zimowym wiele podzespołów w […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aktualności

17.02.2021

Promocja Quaro – legendy PRL

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Za każde wydane 1000 zł netto na […]
Więcej
17.02.2021

Promocja Warsztat marzeń LEGO MaXgear

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Każdy klient, który w okresie trwania promocji […]
Więcej
11.02.2021

Nowa sieć warsztatowa MaXserwis PREMIUM MOTUL

W II połowie roku 2020 powstała nowa sieć warsztatowa MaXserwis PREMIUM MOTUL. Choć prace nad […]
Więcej

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.