Kolejna część akcji bezpłatnego sprawdzania stanu samochodów MaXserwis i Bilstein przed nami!

03.09.2021

Za sobą mamy już 12 akcji prowadzonych wspólnie z naszym partnerem, producentem amortyzatorów Bilstein, które odbyły się w różnych miastach centralnej i północnej Polski. Pomimo panujących obostrzeń pandemicznych, frekwencja jak zwykle dopisywała. Sprawdziliśmy kompleksowo stan 652 pojazdów, średnio ponad 50 na każdej akcji.

Bezpłatne kontrole stanu pojazdów odbywały się wspólnie z naszymi warsztatami zrzeszonymi w sieci MaXserwis bądź MaXserwis Premium Motul i były kierowane do wszystkich posiadaczy samochodów.

Podczas każdej kontroli bezpłatnie zbadaliśmy wiele kluczowych podzespołów, od których jest zależna nie tylko kondycja naszego pojazdu, ale zdrowie i życie wszystkich uczestników ruchu drogowego, a były to m.in.:

 • stan amortyzatorów (badania na mobilnym testerze zawieszenia Bilstein),
 • sprawność poszczególnych elementów oświetlenia,
 • stan płynu hamulcowego i płynu w układzie chłodzenia,
 • kondycja akumulatora i sprawność elementów układu elektrycznego,
 • głębokość bieżnika oraz stan opon.

Każdy z klientów otrzymał także pakiet firmowych gadżetów, a często wydarzeniu towarzyszyły także szkolenia czy praktyczne porady specjalistów w zakresie serwisowania samochodów.

Najczęściej notowanymi usterkami były braki w oświetleniu zewnętrznym pojazdów oraz zużyty płyn w układzie hamulcowym. To zagadnienia, które są niezmienne od kilku już lat, aczkolwiek ufamy, że przez akcje sprawdzania stanu technicznego pojazdów wzrasta poziom świadomości kierowców, a także kształtowanie właściwych nawyków okresowej jego wymiany.

Na dniach rozpocznie się także drugi cykl akcji na południu kraj, już w bardziej okrojonej ilości, ale pamiętajmy, że każdy sprawdzony samochód to wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.


Zapraszamy wszystkich kierowców do skorzystania z możliwości sprawdzenia swojego pojazdu, gdyż bezpieczeństwo jest najważniejsze.

 
 
 

Aktualności

24.05.2024

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024

Połowa roku jeszcze nie nastała, a Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL jest już wspomnieniem. […]
Więcej
17.07.2023

Konferencje MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL – podsumowanie

2023 rok – świętujemy jubileusz 30 lat Auto Partner, ale na tym nie koniec. W […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

 • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
 • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
 • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
 • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

 • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
 • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
 • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
 • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.