Spotkanie regionalne sieci MaXserwis w Warszawie

30.09.2021

Kolejne w tym roku regionalne spotkanie sieci MaXserwis odbyło się w Warszawie 23 września 2021 roku.

W spotkaniu uczestniczyli klienci zrzeszeni w sieci MaXserwis należący do oddziałów z Warszawy, Garwolina, Ciechanowa, Siedlec, Ostrołęki i Mińska Mazowieckiego.

Na początek przygotowaliśmy dla zaproszonych gości niespodziankę – wycieczkę na pokładzie zabytkowego autobusu Jelcz 043, zwanego potocznie „ogórkiem”. Cel wycieczki był nietuzinkowy – warszawska Praga. Przez dziesięciolecia owiana złą sławą, ale przecież nie tylko z wyczynów zuchwałych rzezimieszków znana jest ta jedna z najstarszych dzielnic Warszawy! Uczestnicy pod opieką profesjonalnego przewodnika dowiedzieli się wielu ciekawostek z ponad 230-letniej historii dzielnicy, odwiedzili i zobaczyli jej najbardziej charakterystyczne miejsca oraz dokonali kilku degustacji – w tym gorącej czekolady w fabryce Wedla, a także nieco bardziej rozrywkowych napojów na tzw. mecie, czyli w lokalnym muzeum PRL-u, ukrytym pod niepozornym szyldem „Wytwórnia wody sodowej”…

Po przeżytych emocjach nadszedł czas na część oficjalną spotkania, w trakcie której w sali konferencyjnej hotelu V Hotel Warsaw podsumowaliśmy wspólnie miniony rok w sieci MaXserwis, a na koniec uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji technicznej przedstawiciela firmy FEBI Polska Sp. z o.o., Jarosława Cłapińskiego. Udany wieczór zwieńczyła wspólna kolacja.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach regionalnych sieci MaXserwis!

 

Aktualności

24.05.2024

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024

Połowa roku jeszcze nie nastała, a Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL jest już wspomnieniem. […]
Więcej
17.01.2024

Promocja MaXserwis On Tour – na tropach Drakuli

Nowa promocja dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis! W trzeciej edycji promocji strzeż się wampirów… […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.