Promocja „Dzień Kobiet w MaXserwis”

08.03.2017

Z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich klientów warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis rusza nowa promocja!

Zrób zakupy w okresie trwania promocji na części marek: MaXgear, MEYLE, NK, Japanparts, ALCO, Meteor lub Quaro, wyślij paragon do Auto Partner SA i odbierz koszulkę lub bony zakupowe do sieci sklepów Rossmann!


Regulamin:

 1. Organizatorem Promocji jest Auto Partner SA z siedzibą w Bieruniu (43-150), ul. Ekonomiczna 20, NIP 634-001-10-17.
 2. Uczestnikiem Promocji może zostać każdy klient warsztatu zrzeszonego w sieci MaXserwis, będący klientem Auto Partner SA i posiadający unikatowy numer klienta.
 3. Promocja objęta niniejszym regulaminem nie jest „grą losową”, w tym w szczególności „loterią pieniężną”, „loterią promocyjną” ani też „loterią fantową”, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. 09.201.1540).
 4. Obszarem przeprowadzania niniejszej Promocji jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej.
 5. Asortyment promocyjny – wszystkie dostępne referencje marek MaXgear, MEYLE, NK, Japanparts, ALCO, Meteor i Quaro, znajdujące się w ofercie Auto Partner SA.
 6. Nagrody zostaną wręczone Uczestnikom na podstawie wartości jednorazowego zakupu dokonanego na asortymencie promocyjnym w okresie trwania Promocji, ujętej na paragonie przesłanym do Organizatora. Na paragonie musi widnieć indeks lub nazwa marek wymienionych w pkt.5 lub do paragonu należy dołączyć specyfikację serwisową zakupionych części.
 7. Każdy Uczestnik może przesłać więcej niż jeden paragon do Organizatora, ale każdy z paragonów będzie rozpatrywany osobno. Nagrody nie kumulują się.
 8. Paragony, wraz z informacją o nabywcy (nazwa firmy i numer klienta) i rozmiarem koszulki w przypadku realizacji progu pierwszego, należy przesyłać na poniższy adres z dopiskiem „Dzień Kobiet w MaXserwis”
  Auto Partner SA
  ul. Ekonomiczna 20
  43-150 Bieruń
  Dział Marketingu
 9. Nagrodami w Promocji są bony zakupowe do wykorzystania w sieci sklepów Rossmann, przyznawane za osiągnięcie określonych progów zakupowych:
  a. za zakup w wysokości 100 zł brutto przyznawana jest koszulka t-shirt MaXserwis
  b. za zakup w wysokości 350 zł brutto przyznawany jest bon o wartości 25 zł,
  c. za zakup w wysokości 600 zł brutto przyznawany jest bon o wartości 50 zł,
  d. za zakup w wysokości 1100 zł brutto przyznawany jest bon o wartości 100 zł
 10. Termin obowiązywania Promocji: od 08.03.2017 do 31.03.2017 roku.
 11. Przystępując do Promocji Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez firmę Auto Partner SA, 43-150 Bieruń, ul. Ekonomiczna 20 (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883).
 12. Reklamacje związane z udziałem w Konkursie można zgłaszać w terminie 14 dni od daty zakończenia Promocji. Po tym terminie reklamacje nie będą rozpatrywane. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data otrzymania reklamacji przez Auto Partner SA.
 13. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania przez Organizatora. Decyzje podjęte przez Organizatora w ramach reklamacji są decyzjami ostatecznymi, bez możliwości złożenia odwołania.
 14. Wręczenie nagród odbędzie się w terminie 14 dni od daty zakończenia promocji.
 15. W związku z ważnymi czynnikami Organizator ma prawo do zmiany zapisów niniejszego regulaminu w czasie trwania Promocji, przy czym Uczestnicy Promocji zostaną o tej zmianie poinformowani poprzez stronę MaXserwis

Aktualności

04.09.2020

Promocja Textar Brake Clinic

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Dla 5 najlepszych klientów zrzeszonych w sieci […]
Więcej
12.08.2020

Powrót Dwudziestu Wspaniałych

Promocja wyłącznie dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis. 10 najlepszych klientów, którzy dokonają największego obrotu […]
Więcej

Zobacz także:


Opony letnie

Stan ogumieni po zimie – kontrola bieżnika Przed wymianą opon na letnie, warto sprawdzić w […]
Więcej

Przegląd klimatyzacji

Coroczna gorączka Co roku po kilku cieplejszych dniach przed warsztatami świadczącymi usługę naprawy lub obsługi […]
Więcej

Czy warto wykonać przegląd auta po zimie?

Czynniki pogodowe Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że w okresie zimowym wiele podzespołów w […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aktualności

04.09.2020

Promocja Textar Brake Clinic

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Dla 5 najlepszych klientów zrzeszonych w sieci […]
Więcej
12.08.2020

Powrót Dwudziestu Wspaniałych

Promocja wyłącznie dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis. 10 najlepszych klientów, którzy dokonają największego obrotu […]
Więcej
30.07.2020

Podsumowanie pierwszej części sezonu akcji sprawdzania stanu pojazdów MaXserwis

Pierwsza część sezonu akcji bezpłatnego sprawdzania stanu samochodów dobiegła końca!
Więcej

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

 • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
 • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
 • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
 • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

 • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
 • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
 • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
 • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.