Druga kampania telewizyjna sieci warsztatów MaXserwis w TVN

27.04.2021

To już druga odsłona kampanii telewizyjnej sieci warsztatów MaXserwis w tym roku. Po emisji świątecznej, postanowiliśmy powtórzyć emisję spotu, tym razem przy współudziale Mahle.

Kampania została zaplanowana w dniach 24.04-06.05.2021 r. i będzie wyświetlana w dwóch stacjach: TVN Turbo i TVN Style. Oczywiście jak zawsze kierowaliśmy się doborem stacji i godzin emisji pod kątem odbiorców spotu reklamowego – stąd także wybraliśmy godziny popołudniowe i wieczorne. Jesteśmy przekonani, że wybrany okres emisji, będący czasem wiosennych przeglądów, a także planów na majowe wyjazdy – małe i duże, będzie doskonałym terminem, by podnieść świadomości marki MaXserwis jako Najlepszego Wśród Warsztatów.

Jesteśmy przekonani, że wybrany okres emisji, będący czasem wiosennych przeglądów, a także planów na majowe wyjazdy – małe i duże, będzie doskonałym terminem, by podnieść świadomości marki MaXserwis jako Najlepszego Wśród Warsztatów.

Ilość warsztatów zrzeszonych w sieci to już prawie 350 w całym kraju, a potencjalnych kandydatów nie brakuje. Warunki przynależności do sieci MaXserwis oraz prowadzone działania reklamowe są nie tylko korzystne dla warsztatów, ale także przynoszą wymierne efekty w komunikacji z klientem detalicznym.

 


Aktualności

17.01.2024

Promocja MaXserwis On Tour – na tropach Drakuli

Nowa promocja dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis! W trzeciej edycji promocji strzeż się wampirów… […]
Więcej
17.07.2023

Konferencje MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL – podsumowanie

2023 rok – świętujemy jubileusz 30 lat Auto Partner, ale na tym nie koniec. W […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.