Kontakt

MaXserwis – Twój warsztat samochodowy może być częścią naszego serwisu

+48 885 248 333

kontakt@maxserwis.com.pl

 


 

Prowadzisz warsztat samochodowy? Komputerowa diagnostyka samochodu to dla Ciebie standard? Dbasz o zadowolenie Klientów? Bardzo możliwe, że rozpoczniemy długofalową współpracę – zapraszamy do kontaktu. Członkom, którzy przystępują do naszej sieci, gwarantujemy wsparcie, dostęp do wiedzy ekspertów i szkolenia.

A może jesteś właścicielem pojazdu i zastanawiasz się, gdzie w okolicy znajdziesz profesjonalny warsztat samochodowy lub autoryzowany marką MaXserwis serwis samochodowy? Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy – skierujemy Cię do warsztatu samochodowego, który zatrudnia fachowców i dysponuje niezbędnym sprzętem warsztatowym.

  Dostawcy

  Dołącz do sieci MaXserwis

  Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

   

  Formularz Współpraca z MaXserwisem

  Aktualności

  04.09.2020

  Promocja Textar Brake Clinic [promocja zakończona]

  Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Dla 5 najlepszych klientów zrzeszonych w sieci […]
  Więcej
  12.08.2020

  Powrót Dwudziestu Wspaniałych

  Promocja wyłącznie dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis. 10 najlepszych klientów, którzy dokonają największego obrotu […]
  Więcej
  30.07.2020

  Podsumowanie pierwszej części sezonu akcji sprawdzania stanu pojazdów MaXserwis

  Pierwsza część sezonu akcji bezpłatnego sprawdzania stanu samochodów dobiegła końca!
  Więcej

  Aplikacja mobilna MaXserwis

  Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

  Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

  Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

  Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

  Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

  Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.