Kontakt

MaXserwis – Twój warsztat samochodowy może być częścią naszego serwisu

Prowadzisz warsztat samochodowy? Komputerowa diagnostyka samochodu to dla Ciebie standard? Dbasz o zadowolenie Klientów? Bardzo możliwe, że rozpoczniemy długofalową współpracę – zapraszamy do kontaktu. Członkom, którzy przystępują do naszej sieci, gwarantujemy wsparcie, dostęp do wiedzy ekspertów i szkolenia.

A może jesteś właścicielem pojazdu i zastanawiasz się, gdzie w okolicy znajdziesz profesjonalny warsztat samochodowy lub autoryzowany marką MaXserwis serwis samochodowy? Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy – skierujemy Cię do warsztatu samochodowego, który zatrudnia fachowców i dysponuje niezbędnym sprzętem warsztatowym.


Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.maxserwis.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AUTO PARTNER S.A., 43-150 Bieruń, Ekonomiczna 20, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kontakt@autopartner.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek informacyjnyZgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez AUTO PARTNER S.A., 43-150 Bieruń, Ekonomiczna 20, na podany przeze mnie adres poczty elektroniczny (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.maxserwis.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AUTO PARTNER S.A., 43-150 Bieruń, Ekonomiczna 20, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kontakt@autopartner.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


Zgadzam się na wykonywanie działań z zakresu marketingu bezpośredniego przez AUTO PARTNER S.A., 43-150 Bieruń, Ekonomiczna 20, NIP 6340011017,także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym. Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.maxserwis.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AUTO PARTNER S.A., 43-150 Bieruń, Ekonomiczna 20, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kontakt@autopartner.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.