Kolejny sezon bezpłatnych przeglądów z marką Bilstein!

13.06.2022

19 maja zorganizowaliśmy kolejną akcję BEZPŁATNEJ weryfikacji stanu pojazdu wraz z marką Bilstein. Przeglądy techniczne tym razem przeprowadziliśmy w Tychach na parkingu przy markecie Castorama.

Cieszymy się, że nie zabrakło słońca, dobrej muzyki oraz… WAS! Tak, dokładnie! Wasza frekwencja przerosła nasze oczekiwania – starannie zweryfikowaliśmy blisko 50 samochodów!

Co udało nam się ocenić?

 • W siedmiu samochodach temperatura wrzenia płynu hamulcowego kwalifikowała go do wymiany w najbliższym czasie. Kolejnych pięć wymagało natychmiastowej wymiany płynu w układzie hamulcowym, gdyż jego parametry nie zapewniały bezpieczeństwa podróżowania.
 • Cztery pojazdy były wyposażone w akumulator, którego parametry kwalifikowały go do wymiany.
 • W jednym samochodzie zamiast płynu chłodzącego układ chłodzenia znajdowała się woda.
 • Stwierdziliśmy także, że w jednym ze sprawdzanych samochodów wszystkie 4 amortyzatory wymagały pilnej wymiany.

Takie wnioski utwierdzają nas w przekonaniu, że warto organizować te akcje.

Od A do Z sprawdziliśmy stan techniczny Waszych pojazdów i podpowiedzieliśmy, jakie działania warto podjąć, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo, zwłaszcza teraz, kiedy wielkimi krokami rozpoczynamy wakacyjne wyjazdy. A to jeszcze nie wszystko…

Po przeglądzie każda osoba otrzymała paczkę gadżetów oraz bon rabatowy o wartości -20% na zakupy w nowo otwartej filii Auto Partner w Tychach.

Dziękujemy Wam za zaufanie i obecność. Mamy nadzieję, że na kolejnych akcjach frekwencja będzie jeszcze owocniejsza. W najbliższych tygodniach widzimy się m.in. w Ciechanowie, Bydgoszczy, Słupsku, Malborku i Gdańsku. Harmonogram wszystkich eventów możecie śledzić na naszym Facebooku sieci MaXserwis. Mówiąc w skrócie – nasze serwisy mają ręce „pełne roboty”!


 

Aktualności

17.01.2024

Promocja MaXserwis On Tour – na tropach Drakuli

Nowa promocja dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis! W trzeciej edycji promocji strzeż się wampirów… […]
Więcej
17.07.2023

Konferencje MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL – podsumowanie

2023 rok – świętujemy jubileusz 30 lat Auto Partner, ale na tym nie koniec. W […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

 • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
 • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
 • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
 • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

 • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
 • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
 • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
 • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.