I Ogólnopolskie Spotkanie Warsztatów MaXserwis

28.02.2017

W weekend 25-26 lutego 2017 roku, w mszczonowskim hotelu Panorama odbyło się Pierwsze Ogólnopolskie Spotkanie uczestników sieci warsztatowej MaXserwis.

Na zaproszenie firmy Auto Partner SA, podmiotu zrzeszającego sieć MaXserwis, licznie odpowiedzieli właściciele warsztatów z całego kraju – 120 uczestników świadczy o znakomitej frekwencji. Atrakcyjny program imprezy obejmował 6 bloków konferencyjnych oraz wieczorną część rozrywkową.

Wprowadzeniem zajął się, towarzyszący gościom przez cały dzień, niezawodny Ireneusz Bieleninik. Bezpośrednio po nim, pierwszy prelegent – Piotr Janta, Dyrektor Sprzedaży i Członek Zarządu AP SA, przedstawił zebranym najważniejsze informacje dotyczące spółki AP SA, opowiedział o aktualnych tendencjach na rynku automotive i strategicznych planach rozwoju sieci MaXserwis. Następnie manager sieci MaXserwis – Aleksander Ochęduszko podsumował najważniejsze zmiany w programie MaXserwis, jakie zostały wprowadzone w minionym roku, a także wspomniał o planach dalszego rozwoju sieci i działaniach mających na celu wsparcie jej uczestników. Pierwszą część panelu wystąpień zamykał znany z interesujących prelekcji Rafał Kędziorek, Dyrektor Działu Współpracy z Warsztatami AP SA. Opowiedział uczestnikom spotkania o dostępnych dla nich atrakcyjnych programach wsparcia finansowego, najnowocześniejszych urządzeniach, które wkrótce staną się niezbędnym elementem wyposażenia każdego warsztatu, chcącego nadążyć za rozwojem technologii, oraz o wsparciu w zakresie narzędzi i urządzeń, jakie AP SA kieruje do uczestników sieci MaXserwis. Podczas konferencji właściciele MaXserwis-ów mieli okazję zgłosić swój udziału w dedykowanych dla nich szkoleniach i akcjach promocyjnych.

W kolejnym bloku prelekcji, jako pierwszy wystąpił znany z szerokiej wiedzy technicznej Sławomir Olszowski, właściciel Biura Ekspertyz Technicznych i Szkoleń. Nie tylko opowiedział uczestnikom o bezpłatnej infolinii technicznej dla warsztatów MaXserwis, ale też o aktualnej ofercie szkoleń firmy BETiS oraz możliwościach uzyskania wsparcia ze środków unijnych, jakimi dysponują serwisy samochodowe. Marta Małek, Trener AP SA, przybliżyła uczestnikom kwestie związane z tematyką szkoleń dedykowanych dla warsztatów MaXserwis, w tym tendencje występujące na dynamicznie zmieniającym się rynku konsumenckim. Po jej wystąpieniu przyszedł czas na gościa specjalnego – Sebastiana Matyniaka, właściciela firmy Brainstorm, który w niezwykle ciekawy i humorystyczny sposób przedstawił uczestnikom typy klientów i przepis na to, w jaki sposób do każdego z nich skutecznie dotrzeć. Zwieńczeniem części konferencyjnej był panel dyskusyjny, w czasie którego uczestnicy mieli możliwość uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Niemal bezpośrednio po zakończeniu części konferencyjnej przyszła pora na wieczorny bankiet, w trakcie którego Ireneusz Bieleninik przeprowadził kilka konkursów, a następnie wystąpił kabaret „Jurki”, który, jak się okazało, posiada w swoim repertuarze skecze prosto ze świata motoryzacji. Radość widzów w trakcie występu była nie do opisania, a doskonała atmosfera wieczoru spowodowała, że dla niektórych kolacja przedłużyła się niemal do świtu.

Aktualności

17.01.2024

Promocja MaXserwis On Tour – na tropach Drakuli

Nowa promocja dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis! W trzeciej edycji promocji strzeż się wampirów… […]
Więcej
17.07.2023

Konferencje MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL – podsumowanie

2023 rok – świętujemy jubileusz 30 lat Auto Partner, ale na tym nie koniec. W […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.