I Ogólnopolskie Spotkanie Warsztatów MaXserwis

28.02.2017

W weekend 25-26 lutego 2017 roku, w mszczonowskim hotelu Panorama odbyło się Pierwsze Ogólnopolskie Spotkanie uczestników sieci warsztatowej MaXserwis.

Na zaproszenie firmy Auto Partner SA, podmiotu zrzeszającego sieć MaXserwis, licznie odpowiedzieli właściciele warsztatów z całego kraju – 120 uczestników świadczy o znakomitej frekwencji. Atrakcyjny program imprezy obejmował 6 bloków konferencyjnych oraz wieczorną część rozrywkową.

Wprowadzeniem zajął się, towarzyszący gościom przez cały dzień, niezawodny Ireneusz Bieleninik. Bezpośrednio po nim, pierwszy prelegent – Piotr Janta, Dyrektor Sprzedaży i Członek Zarządu AP SA, przedstawił zebranym najważniejsze informacje dotyczące spółki AP SA, opowiedział o aktualnych tendencjach na rynku automotive i strategicznych planach rozwoju sieci MaXserwis. Następnie manager sieci MaXserwis – Aleksander Ochęduszko podsumował najważniejsze zmiany w programie MaXserwis, jakie zostały wprowadzone w minionym roku, a także wspomniał o planach dalszego rozwoju sieci i działaniach mających na celu wsparcie jej uczestników. Pierwszą część panelu wystąpień zamykał znany z interesujących prelekcji Rafał Kędziorek, Dyrektor Działu Współpracy z Warsztatami AP SA. Opowiedział uczestnikom spotkania o dostępnych dla nich atrakcyjnych programach wsparcia finansowego, najnowocześniejszych urządzeniach, które wkrótce staną się niezbędnym elementem wyposażenia każdego warsztatu, chcącego nadążyć za rozwojem technologii, oraz o wsparciu w zakresie narzędzi i urządzeń, jakie AP SA kieruje do uczestników sieci MaXserwis. Podczas konferencji właściciele MaXserwis-ów mieli okazję zgłosić swój udziału w dedykowanych dla nich szkoleniach i akcjach promocyjnych.

W kolejnym bloku prelekcji, jako pierwszy wystąpił znany z szerokiej wiedzy technicznej Sławomir Olszowski, właściciel Biura Ekspertyz Technicznych i Szkoleń. Nie tylko opowiedział uczestnikom o bezpłatnej infolinii technicznej dla warsztatów MaXserwis, ale też o aktualnej ofercie szkoleń firmy BETiS oraz możliwościach uzyskania wsparcia ze środków unijnych, jakimi dysponują serwisy samochodowe. Marta Małek, Trener AP SA, przybliżyła uczestnikom kwestie związane z tematyką szkoleń dedykowanych dla warsztatów MaXserwis, w tym tendencje występujące na dynamicznie zmieniającym się rynku konsumenckim. Po jej wystąpieniu przyszedł czas na gościa specjalnego – Sebastiana Matyniaka, właściciela firmy Brainstorm, który w niezwykle ciekawy i humorystyczny sposób przedstawił uczestnikom typy klientów i przepis na to, w jaki sposób do każdego z nich skutecznie dotrzeć. Zwieńczeniem części konferencyjnej był panel dyskusyjny, w czasie którego uczestnicy mieli możliwość uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Niemal bezpośrednio po zakończeniu części konferencyjnej przyszła pora na wieczorny bankiet, w trakcie którego Ireneusz Bieleninik przeprowadził kilka konkursów, a następnie wystąpił kabaret „Jurki”, który, jak się okazało, posiada w swoim repertuarze skecze prosto ze świata motoryzacji. Radość widzów w trakcie występu była nie do opisania, a doskonała atmosfera wieczoru spowodowała, że dla niektórych kolacja przedłużyła się niemal do świtu.

Aktualności

04.09.2020

Promocja Textar Brake Clinic

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Dla 5 najlepszych klientów zrzeszonych w sieci […]
Więcej
12.08.2020

Powrót Dwudziestu Wspaniałych

Promocja wyłącznie dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis. 10 najlepszych klientów, którzy dokonają największego obrotu […]
Więcej

Zobacz także:


Opony letnie

Stan ogumieni po zimie – kontrola bieżnika Przed wymianą opon na letnie, warto sprawdzić w […]
Więcej

Przegląd klimatyzacji

Coroczna gorączka Co roku po kilku cieplejszych dniach przed warsztatami świadczącymi usługę naprawy lub obsługi […]
Więcej

Czy warto wykonać przegląd auta po zimie?

Czynniki pogodowe Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że w okresie zimowym wiele podzespołów w […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aktualności

04.09.2020

Promocja Textar Brake Clinic

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Dla 5 najlepszych klientów zrzeszonych w sieci […]
Więcej
12.08.2020

Powrót Dwudziestu Wspaniałych

Promocja wyłącznie dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis. 10 najlepszych klientów, którzy dokonają największego obrotu […]
Więcej
30.07.2020

Podsumowanie pierwszej części sezonu akcji sprawdzania stanu pojazdów MaXserwis

Pierwsza część sezonu akcji bezpłatnego sprawdzania stanu samochodów dobiegła końca!
Więcej

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.