Druga Konferencja MaXserwis 2022 – podsumowanie

13.10.2022

W pięknych okolicznościach przyrody, z daleka od miejskiego zgiełku – w hotelu Folwark Łochów odbyła się druga w tym roku konferencja sieci warsztatowych MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL.

Tym razem w konferencji udział wzięli właściciele i przedstawiciele warsztatów z północnej Polski. Całość wydarzenia poprowadził znany i szczególnie ulubiony przez klientów Auto Partner konferansjer Irek Bieleninik.

Największym zainteresowaniem cieszyły się targi dostawców, podczas których każdy uczestnik miał okazję porozmawiać z wystawcami czy zapoznać się z ich ofertami oraz produktami. Następnie nadszedł czas skupienia podczas prelekcji. Panel rozpoczął wiceprezes zarządu Auto Partner SA i dyrektor sprzedaży – Piotr Janta oraz menedżer sieci MaXserwis – Aleksander Ochęduszko, którzy przedstawili szanse i zagrożenia rynku aftermarket, podsumowali ostatni rok działalności sieci warsztatów, a przede wszystkim omówili plany rozwojowe na najbliższe miesiące.

Następnie zaprezentowali się partnerzy wydarzenia – MaXgear, MANN FILTER, ATE oraz ZF. Prelegenci zdradzili słuchaczom nowości produktowe, zaprezentowali ofertę i wsparcie, jakie przygotowali dla warsztatów samochodowych. Dla osób towarzyszących, w czasie specjalistycznych paneli, wystąpił znany i lubiany iluzjonista Maciej Król.

Wisienką na tym konferencyjnym torcie było wystąpienie Szymona Kudły – ekonomisty i mówcy biznesowego, który poprzez bardzo angażującą formę wykładu pokazał możliwości wzrostu i działania w biznesowym rollercoasterze. Najbardziej aktywni uczestnicy zostali nagrodzeni książką z autografem.

Zwieńczeniem tego intensywnego dnia była Wieczorna Gala – uczta dla ciała i dla ducha. Dla gości najpierw wystąpił aktor Andrzej Grabowski, a potem królowała muzyka, która porwała publiczność do tańca do późnych godzin nocnych.

Partnerzy Tytularni: MaXgear, MEYLE, Quaro, ROOKS, ZF, MANN FILTER, ATE
Partnerzy Główni: Bilstein, febi, Schaeffler, FA1, MOTUL, Dayco, Oetiker, Tedgum, RYMEC, Pierburg, Varta, NRF

 


 
 

Aktualności

17.01.2024

Promocja MaXserwis On Tour – na tropach Drakuli

Nowa promocja dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis! W trzeciej edycji promocji strzeż się wampirów… […]
Więcej
17.07.2023

Konferencje MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL – podsumowanie

2023 rok – świętujemy jubileusz 30 lat Auto Partner, ale na tym nie koniec. W […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.