Konferencje MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL – podsumowanie

17.07.2023

2023 rok – świętujemy jubileusz 30 lat Auto Partner, ale na tym nie koniec. W tym roku i sieć MaXserwis obchodzi swoje – 10 już – urodziny. W związku z tym rozpoczynamy nasze świętowanie w kwietniu na pierwszej w tym roku Konferencji Sieci MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL.

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL w Rynie

Słońce świeci, woda w jeziorze szumi, wieje przyjemny wiaterek… W takich okolicznościach przywitaliśmy naszych gości pierwszej Konferencji MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL. Konferencja odbywała się w dniach 22-23 kwietnia 2023 r. w XIV-wiecznym zamku w miejscowości Ryn. Do udziału w niej zaprosiliśmy właścicieli i przedstawicieli warsztatów z północnej Polski, by nie tylko wspólnie świętować jubileusz, ale i nabyć nowych doświadczeń.

Tradycyjnie już przez wydarzenie przeprowadził naszych uczestników konferansjer Irek Bieleninik, znany i lubiany w całej naszej sieci. W tym roku nie zabrakło niespodzianek, a pierwsza czekała na naszych gości już na początku spotkania. Prelekcję rozpoczął nie kto inny, jak znany dziennikarz motoryzacyjny i twarz marki Quaro – Patryk Mikiciuk! Podczas tej prelekcji Patryk rozwiał wątpliwości dotyczące samochodów elektrycznych, nie zabrakło także nowinek ze świata motoryzacji. Zaraz potem Irek zaprosił uczestników na występ managera sieci MaXserwis, Aleksandra Ochęduszko, który przedstawił podsumowanie dotychczasowej współpracy oraz plany na przyszły rok. Prelekcja zakończyła się głosowaniem, dzięki któremu poznane zostały oczekiwania dotyczące rozwoju sieci MaXserwis, co było początkiem ciekawych dyskusji, kontynuowanych w trakcie uroczystej kolacji.

Po tym wystąpieniu zaprosiliśmy uczestniczki konferencji na spotkanie z trenerką rozwoju osobistego, by w tych trudnych czasach miały odwagę sięgać po swoje marzenia i wyznaczać sobie kolejne cele do realizacji, a w tym wszystkim nie utraciły wiary w siebie.

Kolejnym punktem były panele dostawców tytularnych, w trakcie których przedstawiciele marek MaXgear, MEYLE, RYMEC oraz ZF zaprezentowali ofertę, nowości produktowe i wsparcie, jakie przygotowali dla warsztatów samochodowych. Nieodłącznym punktem Konferencji MaXserwis są również targi dostawców. Także i podczas tego eventu nie zabrakło tego ważnego elementu naszego spotkania. Mimo wszystkich możliwości cyfrowych, jakie daje nam współczesna technologia, co roku przekonujemy się, jak ważne są spotkania w formule twarzą w twarz oraz możliwość fizycznej weryfikacji interesujących nas produktów.

Po tak intensywnym poranku i południu zaprosiliśmy naszych gości na chwilę przerwy, by później spotkać się na wieczornej gali, podczas której wręczono nagrodę w promocji „Kręć obroty z Continental”. Nie zabrakło także dobrej zabawy podczas konkursu Irka Bieleninika i prelekcji Tomka Michniewicza. Całość zwieńczona została występem zespołu Gruba Ferajna, który porwał wszystkich do tańca i szampańskiej zabawy!

 

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL w Krynicy-Zdroju

Tegoroczna konferencja sieci warsztatów MaXserwis dla regionu południowego odbyła się w dniach 20-21 maja 2023 r. w urokliwym zakątku Beskidu Sądeckiego u podnóża pasma Jaworzyny Krynickiej. Naszych gości zaprosiliśmy do eleganckiego Hotelu Czarny Potok, malowniczo schowanego w dolinie o tej samej nazwie.

Klienci zjawili się licznie na czas, dzięki czemu start konferencji mógł odbyć się już w godzinach późno-porannych. Plan konferencji był ambitny, więc rozpoczęcie o czasie umożliwiło przeprowadzenie wszystkich punktów harmonogramu imprezy.

Na początek zaprosiliśmy wszystkich na lekko zaskakujący panel Patryka Mikiciuka, który to przywitał i zaktywizował rozmową naszych gości, wciągając ich w tematykę elektrycznej motoryzacji. Zaraz po nim mikrofon przejął Aleksander Ochęduszko – manager sieci MaXserwis. W konkretnych słowach podsumował działanie sieci w minionym roku oraz sprawnie przeprowadził ankietę, aby jeszcze lepiej wsłuchać się w potrzeby zrzeszonych warsztatów. Wnioski już są wyciągnięte i wspólne plany na kolejne działania są tworzone.

Podczas prelekcji nie mogło oczywiście zabraknąć dostawców Auto Partner, przedstawiających nowości w ofercie oraz ciekawe rozwiązania, a także odpowiadających na trapiące naszych gości pytania. Wysłuchaliśmy przedstawicieli firm, które były jednocześnie partnerami tytularnymi konferencji, a mianowicie MaXgear, MEYLE, Bosch, ZF oraz RYMEC. W tym samym czasie na płeć piękną, obecną również podczas konferencji, czekała atrakcja w postaci minigolfa, zlokalizowana na terenie hotelu. Panie miały czas na relaks, zapoznanie się oraz przeprowadzenie minirywalizacji między sobą.

W drugiej części dnia, po chwili oddechu, goście zostali zaproszeni na targi dostawców umiejscowione aż w dwóch salach konferencyjnych. Ilość przedstawicieli marek części samochodowych oraz wyposażenia warsztatowego pozwoliła na to, aby przez ponad dwie godziny klienci osobiście zweryfikowali szerokość oferty dostępnej w Auto Partner. Nie zabrakło biznesowych rozmów, odpowiedzi na kluczowe pytania techniczne oraz wymiany doświadczeń i wiedzy. W trakcie trwania targów odbywało się również szkolenie prowadzone przez Marcina Stępniewskiego, przedstawiciela Akademii Szkoleń AP. Szkolenie dotyczyło silników benzynowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa, ale poruszono na nim również kwestie serwisowania pojazdów hybrydowych. Tematyka przyciągnęła liczną rzeszę słuchaczy.

Po całym dniu na naszych gości czekał bankiet z przepysznym jedzeniem oraz wyśmienitą zabawą. Początek uatrakcyjnił Tomasz Michniewicz ze swoimi opowieściami o czyhających niebezpieczeństwach podczas podróżowania po świecie oraz albumem z licznymi zdjęciami odwiedzonych miejsc. Za oprawę muzyczną i zabawę prawie do rana odpowiadał zespół Gruba Ferajna, który spowodował, że parkiet był cały czas pełen. Nie możemy również nie wspomnieć, że całość wydarzenia, w energicznym tonie, prowadził Ireneusz Bieleninik, który jest już tak doskonale kojarzony przez naszych klientów.

Za tegoroczne konferencje dziękujemy i widzimy się za rok.

 

Partnerami konferencji regionu północnego byli:

Partnerzy Tytularni: Bosch, MaXgear, RYMEC, MEYLE, Quaro, ZF.
Partnerzy Główni: MOTUL, AS, ATE, Bilstein, MANN FILTER, KYB, NGK NTK, Schaeffler, VARTA, febi, Dayco, Valeo, NRF.

 

Partnerami konferencji regionu południowego byli:

Partnerzy Tytularni: Bosch, MaXgear, RYMEC, MEYLE, Quaro, ZF.
Partnerzy Główni: MOTUL, AS, ATE, Bilstein, MANN FILTER, KYB, NGK NTK, Schaeffler, VARTA, febi, Dayco, Valeo, FA1, Pierburg, Kolbenschmidt.

 

Aktualności

27.06.2024

Finałowy wyjazd promocji MaXserwis on Tour

Tegoroczna, trzecia już edycja promocji MaXserwis on Tour nosiła nazwę „Kierunek Transylwania”. Nikogo nie powinno […]
Więcej
24.05.2024

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024

Połowa roku jeszcze nie nastała, a Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL jest już wspomnieniem. […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.