Konferencja Sieci Warsztatów MaXserwis!

15.05.2018

Szanowni Państwo,

Już w najbliższy weekend, tj. 19-20 maja 2018 roku, w łódzkim hotelu Vienna House Andel’s, odbędzie się Konferencja Sieci Warsztatów MaXserwis!

Konferencja Sieci Warsztatów MaXserwis!Najważniejsze w roku wydarzenie dla warsztatów zrzeszonych pod marką MaXserwis, pozwala na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć sieci, swobodną wymianę poglądów między jej uczestnikami, a także wspólne kreowanie dalszego kierunku jej rozwoju.

W toku tegorocznej Konferencji będą poruszane tematy dotyczące m. in.:

 • funkcjonowania i rozwoju Sieci MaXserwis,
 • specjalistycznego wyposażenia w które powinien być wyposażony warsztat samochodowy,
 • kwestii związanych z najnowszymi zmianami w Ustawie o ochronie danych osobowych.

Organizator spotkania, Auto Partner SA, przewidział także wystąpienie znanego mówcy motywacyjnego Jacka Walkiewicza oraz czas na swobodna dyskusję i wymianę poglądów podczas otwartego panelu dyskusyjnego.

Całodzienna Konferencja Sieci Warsztatów MaXserwis zostanie rozpoczęta targami dostawców wyposażenia warsztatowego oraz producentów części samochodowych.
W programie przewidziano rozmowy na temat problemów na jakie napotyka auto diagnostyka, przeszkody z którymi musi radzić sobie nowoczesny auto mechanik i elektromechanik samochodowy, ile kosztuje nowoczesna diagnostyka auta, przegląd urządzeń do komputerowej diagnostyki samochodu czy wyzwania jakie czekają na współczesną mechanikę samochodową.
Na koniec przewidziany jest bankiet z występem gwiazdy wieczoru.

Kontakt między uczestnikami, dostęp do bieżących informacji w zakresie planu i przebiegu Konferencji, informację o ofercie Partnerów Konferencji czy nawet dane geograficzne związane z lokalizacją wydarzenia – to wszystko zapewni przygotowana specjalnie na tę okazję innowacyjna aplikacja konferencyjna viewConference, którą już dziś uczestnicy wydarzenia mogą pobrać na swoje smartfony!

Aplikacja na Android
Aplikacja na iOS

 

Aktualności

17.01.2024

Promocja MaXserwis On Tour – na tropach Drakuli

Nowa promocja dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis! W trzeciej edycji promocji strzeż się wampirów… […]
Więcej
17.07.2023

Konferencje MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL – podsumowanie

2023 rok – świętujemy jubileusz 30 lat Auto Partner, ale na tym nie koniec. W […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

 • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
 • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
 • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
 • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

 • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
 • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
 • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
 • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.