18 listopada 2016

Nowa linia DS – Performance Line

Marka DS nie bez powodu lokowana jest w segmencie premium – to przede wszystkim potrzeby konsumentów wyznaczają kierunki jej rozwoju. Właśnie w oparciu o analizę oczekiwań konsumentów, powstała nowa linia DS PERFORMANCE Line, dostępna we wszystkich modelach DS.

Charakteryzuje ją wyrafinowana i dynamiczna stylistyka w stylu GT, opracowana przez projektantów oraz inżynierów marki we współpracy z działem sportowym DS.

Każdy z modeli należących do linii „PERFORMANCE Line” jest rozpoznawalny już na pierwszy rzut oka. Wersja ta jest oferowana z czarnym dachem połączonym z określoną paletą kolorów nadwozia. Nowe, duże koła w czarnym, lśniącym kolorze (17, 18 lub 19 cali, zależnie od modelu) z logo „DS” na karminowym tle dodatkowo podkreślają ekskluzywny charakter i osobowość tej wersji. Dalsze wyróżniki to naklejka na masce, wykończona w kolorach karminowym, białym i złotym – czyli barwach DS PERFORMANCE, podobnie jak naklejki na lusterka boczne i tylny spojler. Unikalne oznaczenia „DS PERFORMANCE Line” zdobią również przednie drzwi. Charakterystyczne dla tej ekskluzywnej edycji jest również wnętrze – stworzona specjalnie dla niej tapicerka z groszkowanej skóry i tkaniny Dinamica i siedzenia zdobione wewnętrznymi szwami w akcentach kolorystycznych: karminowym, białym i złotym. Podobna, subtelna kombinacja kolorów zdobi również – w postaci przeszyć – wewnętrzną stronę drzwi, osłonę dźwigni zmiany biegów i koło kierownicy. A w DS3 i DS 5 także osłonę nad tablicą rozdzielczą. Ponadto oparcia przednich foteli wzbogacono ekskluzywnym dodatkiem w postaci wyszywanego napisu „DS PERFORMANCE Line”.

Aktualności