Nasze warsztaty

Warsztat samochodowy, w którym naprawisz samochód

Interesuje Cię wymiana oleju? Po konsultacji z fachowcami okazało się, że niezbędna będzie wymiana akumulatora? A może szukasz warsztatu, w którym naprawa silników to codzienność? Wykonanie wszystkich niezbędnych prac możesz zlecić jednemu z warsztatów należących do sieci MaXserwis.

Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w niewielkiej miejscowości, czy dużym mieście. Z roku na rok nasza sieć się rozrasta – dołączają do nas nowi właściciele warsztatów samochodowych. Diagnostyka silnika? Elektronika samochodowa? Współpracujące z nami podmioty rozwiążą Twój problem, bo dokładnie sprawdzamy wyposażenie warsztatowe i jakość obsługi naszych biznesowych partnerów.

Gdzie szukać warsztatów działających w sieci MaXserwis?

Jeżeli chcesz oddać swój samochód w ręce specjalistów, nic prostszego – zdecyduj się na auto serwis działający w sieci MaXserwis. Aby ułatwić Klientom poszukiwania, publikujemy pełną listę naszych partnerów. Jeżeli jesteś zainteresowany warsztatem w konkretnej miejscowości, skorzystaj z wyszukiwarki – wpisz miasto, a w odpowiedzi dowiesz się, gdzie znajduje się autoryzowany marką MaXserwis serwis samochodowy.

MaXserwis prężenie się rozwija i dlatego też na mapie Polski co roku przybywają nowe punkty, w których możesz zlecić naprawę swojego pojazdu. Już dziś sprawdź, dla których warsztatów w okolicy Twojego zamieszkania komputerowa diagnostyka samochodu nie będzie problemem. Pamiętaj, że wybierając sprawdzony warsztat samochodowy, inwestujesz w swoje bezpieczeństwo na drodze.