18 listopada 2016

MaXserwis i Bilstein dbają o Wasze amortyzatory!

Wiosną tego roku odbyły się pierwsze akcje bezpłatnego badania amortyzatorów, organizowane przez firmę Bilstein wspólnie z warsztatami sieci MaXserwis. Z uwagi na duże zainteresowanie klientów, postanowiliśmy kontynuować tą cenną z punktu widzenia bezpieczeństwa inicjatywę także jesienią!

Jesień zazwyczaj oznacza pogarszające się istotnie warunki atmosferyczne. Przy złej pogodzie, od sprawności naszego samochodu może zależeć życie i zdrowie nas i innych użytkowników drogi! Sieć MaXserwis, zgodnie ze swoim hasłem „Najlepszy wśród warsztatów”, wspólnie z firmą Bilstein we wrześniu umożliwiła klientom 4 warsztatów w Polsce bezpłatne sprawdzenie stanu amortyzatorów i zawieszenia posiadanego pojazdu.

Akcje bezpłatnego badania amortyzatorów odbyły się w Mietkowie k. Wrocławia, Warszawie, Zakrzowie i Raciborzu. Firma Bilstein zapewniła najwyższej jakości sprzęt do badania amortyzatorów oraz wykwalifikowaną kadrę fachowców, którzy na bieżąco interpretowali uzyskane wyniki, w przystępnej formie przekazując je właścicielom badanych aut.
Akcje cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników, każdorazowo przebadanych zostało kilkadziesiąt pojazdów. Na fali tego małego sukcesu, już dziś, wspólnie z firmą Bilstein, snujemy ambitne plany na kolejne akcje w przyszłym roku!

Aktualności