26 września 2018

Akcji Bilstein i MaXserwis – podsumowanie sezonu

Akcje bezpłatnego sprawdzania stanu pojazdów – podsumowanie sezonu

Kolejny sezon naszych akcji bezpłatnego sprawdzania stanu pojazdów, prowadzonych przez sieć MaXserwis wspólnie z renomowanym producentem amortyzatorów samochodowych – firmą Bilstein, dobiegł końca.

W tym roku gościliśmy w 16 warsztatach MaXserwis w różnych częściach kraju, oferując kierowcom możliwość sprawdzenia stanu wybranych podzespołów w ich pojazdach. Zwieńczeniem sezonu była akcja specjalna, która zamiast tradycyjnej lokalizacji na terenie warsztatu MaXserwis, została przeprowadzona na parkingu Centrum Handlowego CYDR w Radzionkowie. Zaskakująco duża ilość pojazdów przebadanych w jej trakcie upewniła nas w przekonaniu, że „wyjście z naszą inicjatywą do ludzi”, było znakomitym pomysłem!

Stało się już chyba swoistą tradycją, że zdecydowana większość pojazdów, które mieliśmy okazję przebadać, legitymowała się sprawnymi amortyzatorami, płynem hamulcowym o odpowiednich właściwościach, czy płynem chłodzącym przygotowanym nawet na arktyczne mrozy. Samochody wykazujące istotne niedomagania, za każdym razem stanowiły nie więcej niż 5% ogółu biorących udział w akcji.

Już teraz rozpoczynamy przygotowania do kolejnego sezonu, kiedy to mamy nadzieję zorganizować jeszcze więcej naszych akcji, w czasie których staramy się budować świadomość użytkowników, dotyczącą bezpiecznej eksploatacji użytkowanych przez nich aut!

Aktualności ,