7 sierpnia 2017

Akcja MaXserwis w Rypinie

W minioną sobotę – 5 sierpnia, na terenie MaXserwisu ESITRONIK MARCIN PNIEWSKI na obrzeżach Rypina, odbyła się kolejna z naszego tegorocznego cyklu akcja bezpłatnego sprawdzania stanu technicznego pojazdów.

Akcja, kierowana była przede wszystkim do obecnych i przyszłych klientów warsztatu. W czasie akcji sprawdzaliśmy w pojazdach stan płynu hamulcowego, płynu chłodzącego, sprawność akumulatora oraz pamięć błędów zapisanych w sterownikach. Chętni mieli także możliwość usunięcia stwierdzonych usterek, w trybie niemal natychmiastowym.

Pomimo, iż termin przypadł na szczyt sezonu urlopowego frekwencja, jeśli chodzi o uczestników, była nadspodziewanie dobra! W czasie akcji przebadaliśmy ponad 30 samochodów i co warte podkreślenia, większość z nich była wolna od poważnych usterek. Najczęstszym problemem, który stwierdziliśmy w blisko 20% badanych pojazdów, był stan płynu hamulcowego, kwalifikującego się do szybkiej wymiany.

Jak na każdej dotychczasowej akcji organizowanej wspólnie z warsztatami MaXserwis, tak i u Pana Marcina nie zabrakło dobrego przygotowania i znakomitej organizacji ze strony właścicieli serwisu! Uczestnicy mogli liczyć nie tylko na sprawdzenie stanu swojego pojazdu ale też na smaczny poczęstunek, przygotowany specjalnie na dzień naszej akcji.

Aktualności , , , , , ,