18 listopada 2016

Tylko w Polsce – limitowany Opel ADAM ROCKS „I love music”

Autorka projektu, Klaudia Laskowska, odebrała właśnie pierwszego ADAMa „I love music”. Opel ADAM od swej premiery rynkowej, oferuje niemal nieskończone możliwości w zakresie personalizacji. Potwierdza to nowa edycja limitowana modelu ADAM o nazwie „I love music”.

„Ubrane” w klasycznym połączeniu kremowej bieli i czerni nadwozie, przyciąga uwagę odważnymi detalami w kolorze czerwonym Red’n’Roll, takimi jak przednia listwa z logo czy obudowy lusterek. Zawadiacki charakter samochodu podkreślają obręcze kół Swiss Blade w kolorze czarnym z intensywnie niebieską obwódką. Całość dopełnia geometryczna grafika Thunderbolt umiejscowiona na masce. Obok tak odjazdowego auta nie sposób przejść obojętnie.

Projekt ADAM ROCKS o nazwie „I love music”, najbardziej spośród wszystkich zaproponowanych spodobał się internautom i użytkownikom mediów społecznościowych. Uzyskał tym samym najwięcej głosów w polskiej edycji konkursu zorganizowanego pod hasłem „ADAMYOURSELF – Stwórz swojego unikalnego ADAMa”. Zwycięski projekt został wprowadzony do oferty jako wersja limitowana i właśnie debiutuje na polskim rynku. Autorką ADAMa „I love music” jest Klaudia Laskowska z Ostrołęki, która odebrała właśnie zaprojektowane przez siebie auto w swoim rodzinnym mieście.

„Bardzo się cieszę, że ADAM ROCKS w wersji „I love music” zyskał największą popularność w konkursie. Jest on odzwierciedleniem mojego stylu i charakteru. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, że moje wymarzone auto powstało w rzeczywistości” – mówi Klaudia Laskowska. „Opel ADAM to komfortowy i funkcjonalny miejski samochód, z łatwością mogę nim zaparkować. Fantastycznie się prowadzi i świetnie wygląda. Jestem przekonana, że moja muzyczna wersja będzie przyciągać spojrzenia” – dodaje Klaudia.
Kluczyki do auta wręczył znany youtuber i twórca talk-show „20m2” Łukasz Jakóbiak, który jest ambasadorem polskiej edycji konkursu „ADAMYOURSELF – Stwórz swojego unikalnego ADAMa” oraz fanem modelu ADAM.

Aktualności , , ,