2 sierpnia 2018

MaXserwis podsumowuje pierwszą część akcji z Bilstein

Bezpłatnie sprawdzaliśmy stan Waszych samochodów!

Pierwsza część tegorocznych akcji bezpłatnego sprawdzania stanu pojazdów, przeprowadzanych w wybranych warsztatach MaXserwis przy wsparciu utytułowanego producenta amortyzatorów – firmy Bilstein, dobiegła końca!

W czerwcu i lipcu przez 3 tygodnie odwiedzaliśmy warsztaty MaXserwis na terenie całego kraju, oferując ich klientom możliwość bezpłatnego sprawdzenia stanu wybranych podzespołów w ich pojazdach.

– na to zwracaliśmy szczególną uwagę. Na wszelkie pytania właścicieli aut, niezwłocznie i obszernie odpowiadali eksperci z Bilstein oraz MaXserwis!

Akcja Bilstein i MaXserwisTegoroczna akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem kierowców, każdy dzień akcji to kilkadziesiąt sprawdzonych samochodów. Warto podkreślić, że niezależnie od oficjalnych statystyk, stan techniczny sprawdzanych przez nas pojazdów z roku na rok ulega niewielkiej ale systematycznej poprawie. Największą bolączką (jak co roku) i tym razem był stan płynu hamulcowego – w około 20% ogółu przebadanych pojazdów, płyn hamulcowy z punktu widzenia parametrów temperatury wrzenia, wymagał pilnej lub wręcz natychmiastowej wymiany.

Niestety, większość właścicieli pojazdów wciąż nie ma świadomości, jak ważna jest regularna wymiana nie tylko oleju ale i pozostałych płynów eksploatacyjnych. Tu z pomocą bez wątpienia przychodzą nasze akcje – prócz troski o bezpieczeństwo użytkowników pojazdów, oferują im także walory edukacyjne w zakresie prawidłowej eksploatacji pojazdu.

Kolejna odsłona akcji bezpłatnego sprawdzania stanu pojazdów pod szyldem MaXserwis i Bilstein już we wrześniu bieżącego roku!

zawieszenie sportowe bilstein sprawdzane w maxserwisie

Aktualności , , , ,

Leave a Reply