18 listopada 2016

Klasyki kończą sezon 2016

Czas płynie nieustannie, wielu z nas nawet nie zauważyło, kiedy poczciwe VW Golfy II czy Ople Kadety stały się coraz bardziej cenionymi Youngtimerami.

Podobnie jest z działalnością Youngtimer Warsaw, z początku skromna inicjatywa młodych zapaleńców, w ciągu zaledwie kilku lat, przekształciła się w całkiem spore imprezy masowe. Szczególnie dotyczy to kultowych już Rozpoczęć czy Zakończeń Sezonu, organizowanych co roku przez grupę YTW. Nie inaczej było w roku 2016, pomimo mało sprzyjającej aury, tradycyjne stołeczne Zakończenie Sezonu, zgromadziło kilka setek najróżniejszych youngtimerów, klasyków czy pełnoprawnych zabytków, przybyłych z całego kraju. Samochodom jak zwykle towarzyszyły tłumy publiczności, podziwiającej wytwory motoryzacyjne z czasów, gdy „samochody budowano ze stali, szkła i drewna, plastik zaś służył głównie do wysadzania mostów”…

Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej galerii zdjęć z tegorocznego Zakończenia Sezonu Youngtimer Warsaw, jednego z największych cyklicznych wydarzeń tego typu w Polsce.

Aktualności