4 stycznia 2017

Bezpłatna infolinia techniczna dla warsztatów MaXserwis!

Nowy rok to zawsze nadzieja na duże zmiany, dlatego właśnie ten rok zaczynamy od solidnego prezentu dla warsztatów uczestniczących w sieci MaXserwis – od początku stycznia 2017 uruchamiamy dla Państwa bezpłatną infolinię techniczną!

Przy rosnącym zaawansowaniu technicznym i coraz bardziej skomplikowanej budowie pojazdów warsztaty zajmujące się naprawą samochodów wszystkich marek mogą mieć problem z posiadaniem na bieżąco wszystkich materiałów technicznych bądź wiedzy, niezbędnej do wykonywania skutecznych napraw. Tutaj my wychodzimy Państwu naprzeciw! Nasi eksperci – wysokiej klasy specjaliści z branży motoryzacyjnej – posiadają szeroką wiedzę i umiejętności praktyczne, dodatkowo dysponują na bieżąco bardzo bogatą dokumentacją techniczną. Jesteśmy pewni, że dzięki takiemu wsparciu uda nam się pomóc rozwiązać wiele problemów, jakie napotykacie Państwo w codziennej praktyce warsztatowej!

Jeszcze raz podkreślamy, że korzystanie z naszej infolinii przez warsztaty zrzeszone w sieci MaXserwis jest całkowicie nieodpłatne! Jedyny koszt to koszt połączenia telefonicznego, zgodny ze stawką Państwa operatora.

Nasi eksperci czekają na Państwa telefony od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług infolinii technicznej już dzisiaj!

Aktualności , , ,