Promocja Textar Brake Clinic [promocja zakończona]

04.09.2020

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis.

Dla 5 najlepszych klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis, którzy w okresie 1.09.2020 do 30.09.2020 r. osiągną największy przyrost wartościowy na produktach TEXTAR, przewidziany jest udział w evencie szkoleniowym Textar Brake Clinic na torze Driveland Tomasza Kuchara w dniu 16.10.2020 r.

Bazą, od której będzie liczony przyrost, jest obrót netto na produktach TEXTAR z września 2019.

Podczas eventu szkoleniowego Textar Brake Clinic na torze Driveland uczestnicy będą mieli okazję:

 • zapoznać się z najczęściej występującymi usterkami układu hamulcowego, ich objawami oraz skutkami,
 • wziąć udział w zadaniach z zakresu serwisu układu hamulcowego, w którym nagrodą będzie lot helikopterem dla zwycięskiej grupy,
 • poznać wpływ błędów montażowych na funkcjonowanie układu hamulcowego,
 • pod okiem profesjonalistów z Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara udoskonalić swoje umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach na drodze prowadząc samochód po specjalnych płytach poślizgowych oraz na szarpaku
 • ponadto każdy uczestnik otrzyma voucher do największego parku wodnego w Europie – Suntago

 
<< Zobacz ulotkę >>
 
Warunkiem niezbędnym do otrzymania nagrody jest zakup asortymentu TEXTAR w okresie promocji za minimum 1000 zł netto.
 
 


Regulamin:

1. Organizatorem Promocji jest Auto Partner SA z siedzibą w Bieruniu, ul. Ekonomiczna 20, NIP 634-001-10-17.
2. Uczestnikiem Promocji może zostać klient zrzeszony w sieci MaXserwis.
3. Promocja objęta niniejszym regulaminem nie jest „grą losową”, w tym w szczególności „loterią pieniężną”, „loterią promocyjną”, ani też „loterią fantową”, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. 09.201.1540).
4. Obszarem przeprowadzania niniejszej Promocji jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej.
5. Warunkiem przystąpienia do Promocji jest akceptacja Regulaminu na stronie www.promocje.autopartner.com.
6. Promocja obejmuje cały asortyment marki TEXTAR dostępny w ofercie Auto Partner SA.
7. Nagrody zostaną wręczone klientom na podstawie zajętej pozycji w rankingu wyliczanego na podstawie skumulowanych zakupów netto dokonanych na asortymencie promocyjnym w okresie trwania Promocji. Warunkiem otrzymania nagrody jest osiągnięcie minimalnego progu zakupowego w wysokości 1000 zł netto.
8. W ramach nagrody przewidziano: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie, atrakcje na torze. Dojazd klienta na miejsce jest we własnym zakresie. Szczegółowy plan oraz harmonogram wydarzenia zostanie przedstawiony w późniejszym terminie.
9. Punkty wskazanie na platformie promocje.autopartner.com należy traktować jako poglądowe i nie są one ostatecznym wyznacznikiem końcowego rozliczenia promocji. W ostatnim dniu promocji każdy klient Auto Partner może dokonać nieograniczonych zakupów, na które Organizator nie ma wpływu.
10. Termin obowiązywania Promocji: 1.09.2020 do 30.09.2020 r.
11. Warunkiem przyznania nagrody w Promocji jest brak przeterminowanych zobowiązań wobec Auto Partner SA. W przypadku Uczestnika posiadającego przeterminowaną płatność wobec Auto Partner SA, Uczestnik ten nie jest brany pod uwagę przy rozstrzyganiu wyników.
12. Wyniki będą weryfikowane 14 dni po zakończeniu danej promocji i w ciągu kolejnych 5 dni roboczych będą wręczane nagrody. W przypadku zwrotu towaru zakupionego w ramach Promocji, klient zobowiązany jest zwrócić również nagrodę otrzymaną w Promocji lub nabyć ją za cenę rynkową.
13. Przystępując do Promocji Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez firmę Auto Partner SA, 43-150 Bieruń, ul. Ekonomiczna 20 [zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)].
14. Reklamacje związane z udziałem w Promocji można zgłaszać w terminie 7 dni od daty zakończenia Promocji. Po tym terminie reklamacje nie będą rozpatrywane. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data otrzymania reklamacji przez Auto Partner SA.
15. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 7 dni od daty jej otrzymania przez Organizatora. Decyzje podjęte przez Organizatora w ramach reklamacji są decyzjami ostatecznymi, bez możliwości złożenia odwołania.
16. W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Auto Partner SA oraz członkowie ich najbliższej rodziny.
17. W związku z ważnymi czynnikami Organizator ma prawo do zmiany zapisów niniejszego Regulaminu w czasie trwania Promocji, przy czym Uczestnicy Promocji zostaną o tej zmianie poinformowani poprzez stronę www.autopartner.com lub www.promocje.autopartner.com
18. Aktualny Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronach www.promocje.autopartner.com lub www.autopartner.com

 

 

 

Aktualności

18.05.2022

Podziękowania za działania pomocowe na rzecz Ukrainy

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję pomocy dla obywateli Ukrainy uciekających przed […]
Więcej
09.05.2022

Promocja MOTUL Chill

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis Premium MOTUL. Klienci zrzeszeni w sieci MaXserwis […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aktualności

18.05.2022

Podziękowania za działania pomocowe na rzecz Ukrainy

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję pomocy dla obywateli Ukrainy uciekających przed […]
Więcej
09.05.2022

Promocja MOTUL Chill

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis Premium MOTUL. Klienci zrzeszeni w sieci MaXserwis […]
Więcej
30.04.2022

Promocja MaXserwis On Tour

Promocja wyłącznie dla klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis. Realizuj targety zakupowe, walcz o miejsce w […]
Więcej

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

 • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
 • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
 • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
 • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

 • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
 • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
 • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
 • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.