Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024

24.05.2024

Połowa roku jeszcze nie nastała, a Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL jest już wspomnieniem. W tym roku zaprosiliśmy naszych klientów w dwa niesamowite miejsca. Konferencja wschodnia odbyła się w Hotelu Warszawianka w Jachrance z pięknym widokiem na zalew Zegrzyński. Zachodnia konferencja natomiast miała nadmorski klimat Hotelu Aquarius w Kołobrzegu.

Klienci jak zawsze zjawili się licznie i na czas. Łącznie udział wzięło niemal 600 osób będących przedstawicielami ponad 300 warsztatów zrzeszonych w sieci. Plan konferencji był jak zawsze ambitny, jednak znalazł się także czas na odpoczynek i delektowanie się miejscem.

Sobota w obu przypadkach rozpoczęła się od rozmów z dostawcami podczas targów, z których klienci mogli wynieść nie tylko gadżety, ale również wiedzę i odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Zaraz po targach rozpaczał się panel konferencyjny, gdzie pierwszeństwo przy mikrofonie objął Aleksander Ochęduszko – manager Sieci Warsztatów MaXserwis. W konkretnych słowach podsumował działanie sieci w minionym roku oraz sprawnie przeprowadził ankietę, aby jeszcze lepiej wsłuchać się w potrzeby zrzeszonych warsztatów. Wnioski już zostały wyciągnięte i wspólne plany na kolejne działania są tworzone.

Podczas prelekcji nie mogło oczywiście zabraknąć dostawców Auto Partner, przedstawiających nowości w ofercie oraz ciekawe rozwiązania, a także odpowiadających na trapiące naszych gości pytania. Wysłuchaliśmy przedstawicieli firm, które były jednocześnie partnerami tytularnymi konferencji, a mianowicie MaXgear, MEYLE, Bosch, ZF oraz RYMEC. W tym samym czasie na płeć piękną, obecną również podczas konferencji, czekała atrakcja. W Jachrance były to warsztaty kreowania wizerunku, a w Kołobrzegu prelekcja dotycząca jogi twarzy.

Po chwili przerwy i pysznym posiłku klienci powrócili na salę prelekcyjną, aby spotkać się z zaproszonymi gośćmi. W Jachrance Paweł Korpuliński przedstawił tajniki świata driftu, czym bardzo zainteresował zebranych uczestników. Nikt z nich nie spodziewał się tego, w jakim stopniu musi zostać przygotowany samochód, aby w ogóle móc zacząć marzyć o osiągnięciach w tym sporcie. W Kołobrzegu za to przed naszymi klientami stanął Jerzy Dudek, który opowiedział o swojej drodze do kariery oraz cierpliwości i uporze w dążeniu do celu. Całość konferencji zakończył występ Marcina Stępniewskiego, przedstawiciela Akademii Szkoleń AP, który jak zawsze w ciekawy sposób przedstawił zakres swoich szkoleń oraz tego, czego jeszcze może nauczyć specjalistów w swojej dziedzinie.

Po całym dniu na naszych gości czekał bankiet z przepysznym jedzeniem oraz wyśmienitą zabawą. Początek należał do kabaretów Chyba oraz Zdolni i Skromni. Jedni i drudzy doprowadzili do łez zebraną publikę, ale na szczęście były to łzy śmiechu. Za oprawę muzyczną odpowiadał DJ, który na życzenie gości bawił ich muzyką prawie do rana. Nie możemy również nie wspomnieć, że całość wydarzenia w energicznym tonie prowadził Ireneusz Bieleninik, doskonale kojarzony już przez naszych klientów.

Dziękujemy za tegoroczną konferencję.

 

Aktualności

17.07.2023

Konferencje MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL – podsumowanie

2023 rok – świętujemy jubileusz 30 lat Auto Partner, ale na tym nie koniec. W […]
Więcej
13.06.2023

Druga część kampanii telewizyjnej MaXserwis i MAHLE w TVN Turbo

Druga część tegorocznej kampanii telewizyjnej sieci warsztatów MaXserwis rusza już od 19 czerwca. W terminie […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.