Finałowy wyjazd promocji MaXserwis on Tour

27.06.2024

Tegoroczna, trzecia już edycja promocji MaXserwis on Tour nosiła nazwę „Kierunek Transylwania”. Nikogo nie powinno zatem zaskoczyć, że celem zrealizowanego w dniach 14-19 czerwca 2024 roku wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego dla laureatów tejże akcji promocyjnej była Rumunia.

Tradycyjnie dla MaXserwis on Tour wyjazd był realizowany na pokładzie nowoczesnego autokaru, który wraz z naszymi gośćmi na pokładzie wyruszył w piątkowy wieczór spod centrali Auto Partner SA w kierunku Siedmiogrodu. W sobotni poranek pasażerów autokaru powitały przepiękne krajobrazy kraju Drakuli, a pierwszą atrakcją na trasie była kopalnia soli w Turdzie.

Bezpośrednio po zwiedzeniu podziemnych solnych korytarzy wycieczka udała się do celu pierwszego dnia podróży – miasta Sybin, z jego wspaniałą starówką i najbardziej rozpoznawalną atrakcją o nazwie „Most kłamców”.

Kolejny dzień, niedziela, obfitował w niezwykłe atrakcje za sprawą przejazdu Drogą Transfogaraską! Niesamowite i niepowtarzalne widoki, mrożące krew w żyłach, ciasne serpentyny, gigantyczna, mająca 160 metrów wysokości tama na rzece Ardżesz tworząca jezioro Vidraru czy wszechobecne niedźwiedzie tworzą niesamowity klimat tej trasy, która przyciąga turystów z całego świata.

Po pokonaniu Transfogaraskiej na „checkliście” tego dnia pozostały jeszcze odwiedziny w zamku Bran, który za sprawą brytyjskiego pisarza, Brama Stokera – twórcy powieści „Dracula”, uchodzi za siedzibę wampira Draculi, choć pierwowzór tej postaci, legendarny siedmiogrodzki władca Wład Palownik, nigdy w nim nie mieszkał.

Kolejne dwa dni, wieńczące nasz wyjazd, miały służyć już przede wszystkim odpoczynkowi, więc wypełniło je zwiedzanie ciekawych miejsc na mapie Rumunii, w tym:

  • miasta Brasov z wielowiekową historią i rozległym Starym Miastem reprezentującym różne style architektoniczne,
  • górskich kurortów, zimą stanowiących raj dla narciarzy – Predeal i Sinaia.

W drodze powrotnej do kraju zwiedziliśmy jeszcze miasto Sighisoara, które jest jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych zespołów miejskich w Europie Środkowo-Wschodniej, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Po wyczerpującej podróży do Polski zmęczeni, ale szczęśliwi, rozstaliśmy się pod siedzibą AP SA w Bieruniu, myśląc już o MaXserwis on Tour 2025!

 

Aktualności

24.05.2024

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024

Połowa roku jeszcze nie nastała, a Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL jest już wspomnieniem. […]
Więcej
17.07.2023

Konferencje MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL – podsumowanie

2023 rok – świętujemy jubileusz 30 lat Auto Partner, ale na tym nie koniec. W […]
Więcej

Zobacz także:


Gotowy na jesienną słotę?

Tegoroczne wakacje już za nami, za oknami coraz częściej pada deszcz, a dzień staje się […]
Więcej

Na co warto zwrócić uwagę przed długim wyjazdem

Zaczynamy okres urlopowy, zapewne wielu z nas wybierze się w tym roku na wakacje samochodem. […]
Więcej

Wymiana filtrów – jak często?

Podstawową wymianą okresową, którą powinniśmy przeprowadzać w naszych pojazdach, jest wymiana oleju silnikowego oraz filtrów. […]
Więcej

Dostawcy

Dołącz do sieci MaXserwis

Warsztaty samochodowe MaXserwis działają jako indywidualne jednostki prawne i finansowe. Każdy serwis samochodowy, który dołączy do sieci MaXserwis może liczyć na wsparcie wielu specjalistów, cykliczne szkolenia, wsparcie działań marketingowych i wiele innych.

 

Formularz Współpraca z MaXserwisem

Aplikacja mobilna MaXserwis

Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS.

Użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość prowadzenia elektronicznej książeczki serwisowej swojego pojazdu, zawierającej historię napraw wykonywanych w warsztatach sieci MaXserwis, dostępnej także z poziomu komputera wyposażonego w system operacyjny Windows.

Dalsze najważniejsze funkcje aplikacji to:

  • wyszukiwarka warsztatów współpracująca z lokalizacją w systemie GPS,
  • moduł umawiania wizyty w warsztacie zrzeszonym w sieci MaXserwis,
  • funkcja przypomnień o kończącej się ważności badania technicznego i ubezpieczenia w każdym z dodanych przez użytkownika pojazdów,
  • statystyka wprowadzonych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu oraz wydatków paliwowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego przyzna, że warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony. Autoserwis, który będzie mógł działać pod szyldem MaXserwis, musi mieć na stanie nowoczesne wyposażenie warsztatowe i sprzęt diagnostyczny, m.in. licencjonowany tester diagnostyczny. Diagnostyka samochodowanajczęściej nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że warsztaty działające pod szyldem MaXserwis są w stanie m.in.:

  • naprawić układ hamulcowy i układ wydechowy,
  • wykonać odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzić nabijanie klimatyzacji,
  • rozwiązać problem Diesel.

Wszystkim właścicielom warsztatów zainteresowanych współpracą z nami gwarantujemy niezbędną pomoc, w tym także dostęp do wiedzy ekspertów i liczne szkolenia. Współpraca z nami po prostu się opłaca – jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem biznesu z nami, zadzwoń lub napisz.