30 czerwca 2017

Bezpłatne badania sieci MaXserwis w MG MOTORS w Wołowie

W środę 28 czerwca, w MaXserwisie MG Motors w Wołowie, przeprowadziliśmy kolejną udaną akcję bezpłatnego sprawdzania stanu technicznego pojazdów.

Tym razem, oprócz standardowego sprawdzania stanu płynu hamulcowego, płynu chłodzącego, sprawności akumulatora czy pamięci błędów zapisanych w sterownikach, umożliwiliśmy uczestnikom kompleksowe sprawdzenie stanu amortyzatorów. Akcja została przeprowadzona w warsztacie sieci MaXserwis: MG Motors w Wołowie.

W czasie akcji przebadaliśmy kilkadziesiąt samochodów i również tym razem, większość z nich była wolna od poważnych usterek.

Warto wspomnieć o znakomitym przygotowaniu i perfekcyjnej organizacji ze strony właścicieli serwisu, a także znakomitej atmosferze w czasie trwania całej akcji. Uczestnicy akcji podkreślali, że szczególnie przed nadchodzącym sezonem wakacyjnym, tego typu kompleksowe sprawdzenie stanu ich samochodu, jest strzałem w dziesiątkę w kwestii ich potrzeb i oczekiwań.

Mamy więc nadzieję jeszcze nie raz zagościć na podobnej akcji, organizowanej na zaproszenie MaXserwisu MG Motors z Wołowa!

Aktualności , ,