22 czerwca 2017

Akcja MaXserwis w W.M.G. GAZ w Bezwoli

W środę 21 czerwca, na terenie MaXserwisu W.M.G. GAZ w Bezwoli, nieopodal Radzynia Podlaskiego, odbyła się akcja bezpłatnego sprawdzania stanu technicznego pojazdów.

Akcja, zorganizowana w atmosferze niemal rodzinnego pikniku, kierowana była przede wszystkim do obecnych klientów warsztatu. W czasie akcji sprawdzaliśmy w pojazdach stan płynu hamulcowego, płynu chłodzącego, sprawność akumulatora oraz pamięć błędów zapisanych w sterownikach. Chętni mieli także możliwość sprawdzenia stanu układu jezdnego na specjalnie w tym celu przygotowanym stanowisku warsztatowym.

W czasie akcji przebadaliśmy ponad 30 samochodów i co warte podkreślenia, większość z nich była wolna od poważnych usterek. Jeśli nawet takowe się pojawiły, właściciele pojazdów praktycznie od razu zapisywali się na naprawę do MaXserwisu, celem ich usunięcia.

Jak na każdej dotychczasowej akcji organizowanej wspólnie z warsztatami MaXserwis, tak i na tej nie zabrakło znakomitego przygotowania i perfekcyjnej organizacji ze strony właścicieli serwisu W.M.G. Gaz! Uczestnicy akcji mogli liczyć nie tylko na sprawdzenie stanu swojego pojazdu, ale też na smaczny poczęstunek z przygotowanego specjalnie na ten dzień grilla.

Aktualności , , ,