24 kwietnia 2017

Akcja MaXserwis COMBO-CARS w Knurowie

W minioną sobotę w Knurowie, pomimo początkowo niesprzyjającej pogody, odbyła się, ciesząca się dużym powodzeniem, akcja sprawdzania stanu technicznego samochodów. Jednym z organizatorów akcji była firma  FHU COMBO-CARS ARKADIUSZ PIEKARZ – profesjonalny serwis samochodowy z siedzibą w Knurowie, należący do sieci MaXserwis.

Akcja odbywała się na terenie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów P. H. U. “KreG” Sp. z o.o., która od 1999 roku specjalizuje się w usługach dotyczących badań technicznych samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów, ciągników rolniczych, pojazdów zasilanych gazem, pojazdów importowanych, pojazdów do przewozów materiałów niebezpiecznych, badania oryginalności oznakowań identyfikacyjnych pojazdów oraz nadawania numerów identyfikacyjnych pojazdom. Firma jest również objęta patronatem Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie oraz firmy DEKRA. Posiada także certyfikat autoryzacji TÜV dla Stacji Kontroli Pojazdów.

Wydarzenie było znakomicie rozpropagowane, toteż nie ma się co dziwić, że i uczestnicy dopisali! Na Stację Kontroli Pojazdów zawitało około 80 właścicieli samochodów najróżniejszych marek. Po sprawdzeniu stanu zawieszenia, hamulców i wykonaniu analizy spalin na stanowisku stacji, wszyscy zainteresowani przejeżdżali na kolejne stanowisko, obsługiwane przez połączone siły ekipy MaXserwis oraz warsztatu COMBO-CARS. Tam sprawdzaliśmy stan płynu hamulcowego, akumulatora i pamięć błędów zapisanych w sterownikach. Po wszystkim zadowoleni właściciele samochodów otrzymywali drobne upominki od warsztatu MaXserwis i odjeżdżali dobrze sprawdzonym, pewnym samochodem.

Aktualności , , ,