Aktualności w MaXserwis

MaXserwis to nie tylko sieć warsztatów, która troszczy się o Państwa pojazdy, ale także prężnie rozwijająca się firma, która organizuje szkolenia i działa poza murami swoich pracowni. W aktualnościach macie okazję śledzić na bieżąco wszystkie nasze poczynania. Gwarantujemy Wam profesjonalne podejście do wykonywanych zadań bez względu na to, czy nasz pracownik zajmuje się elektryką pojazdową, czy też prowadzeniem szkolenia nt. techniki hybrydowej w pojazdach samochodowych. Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualności.

19 lutego 2018

MaXserwis wspiera potencjał niezależnych warsztatów

Zarówno w obszarze produkcji, jak i postprodukcji, obsługi sprzedażowej i posprzedażowej samochodów czy części zamiennych od kilku lat notowane są rekordowe obroty usług naprawczych w niezależnych warsztatach samochodowych. Sieć MaXserwis pod parasolem Auto Partner SA w ciągu roku ponad dwukrotnie zwiększyła liczbę warsztatów niezależnych. Rosnąca liczba rejestracji nowych aut oraz gigantyczny i niespotykany nigdzie indziej […]

Aktualności 0 Comment
22 grudnia 2017

Wesołych Świąt!

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Odpoczynku i zadowolenia ze wspólnie spędzonego czasu z najbliższymi, a także radości z otrzymanych prezentów; szczególnie, tych motoryzacyjnych!

Aktualności
11 grudnia 2017

Droga do sukcesu – MaXserwis AUTO-KOLAND

Panie Sebastianie, serwis AUTO-KOLAND, którego jest Pan właścicielem, to prężnie działający, niezależny warsztat samochodowy, który świadczy kompleksowe usługi w zakresie napraw pojazdów. Postanowił Pan ponadto przyłączyć się do sieci MaXserwis – w zasadzie był Pan jednym z pierwszych dziesięciu serwisów w tej sieci.

Aktualności 0 Comment